Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit még tudnak számomra nyújtani a nők?

Figyelt kérdés
36 éves impotens férfi vagyok. Nők már nem tudnak kielégítni szexuálisan, de én magamat még igen. Amióta impotens vagyok, úgy érzem, hogy már nem hasznosak számomra és nem is tekintek rájuk többé nőként.

2021. jún. 19. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nyomd el magad! A nők nem arra születtek, hogy a férfiak szexuális igényeit kielégítsék. Azt javaslom nőként, hogy zárkózz csak el, és old meg magadnak a bajodat, mert egyetlen nő sem érdemel egy ekkora hólyagot, mint amilyen te vagy!
2021. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

#1 Chill your tits. Attól hogy nem tudja kielégíteni egy nő sem, ő pedig emiatt már nem tekint nőként rátok még nem lesz hólyag. Vagyis de, de nem pont amiatt. Ha belegondolsz a helyzetébe akkor megérthető miért gondolja így. Azt azonban nem mondta (ki szó szerint) hogy lenézné a nőket.

Kérdésedre válaszolva: elég sok mindent, maximum nem szexuális vonalon. Az életed nem a farkadnál végződik, alakíts ki kapcsolatokat és csinálj olyat ami érdekel.

2021. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
#1 hát nem, még arra se jók
2021. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
#3 tény h idegbaj gyakrabban van mint minőségi szex 🤣
2021. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Jó, térj át a férfiakra és problem solved.
2021. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

1-re ne hallgass!

Régen írt nekem, egy igazi feminista nő.Azért van a férjével mert van pénze, közben eszi az édességet, eléggé elhízott, és ide jár trollkodni.Van még egy másik regisztrációja is, ha egy kérdésnél sokan írnak neki negatív választ a másik regisztrációjáról is elkezd írni, majdnem egyazon időpontban, önmagát védve.

Szánalmas nőszemély.

2021. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Aki impotens, az nálam szóba se jöhetne. Mégis mit tudna adni egy nőnek impotens "férfi"?
2021. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7: Nyalni még tudok, de neked nem lenne mit le**opnod. Szóval többet tudok nyújtani neked mint te nekem.
2021. jún. 19. 20:03
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

8 alapján a végén még kiderül hogy az impotens férfi a legjobb, legtöbb amit egy nő kaphat, mert az csak ad 😂😂

You made my day 🔝😂😂

2021. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
kérdező már a férfi evolució egy magasabb szintjére lépett ! XDDD
2021. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!