Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők milyen nehézségekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen nehézségekbe ütköznek internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Sok olyan férfi van aki kamuzik magárol, nem is kapcsolatot keres csak dugópajtit, nem hív randi után, nem jön el randira, erőszakoskodik, stb?

Irjatok történeteket ha vannak rossz tapasztalataitok!

Kb hány fiúval kell ismerkednetek ahhoz hogy találjatok egyet aki megfelel?


2021. jún. 19. 22:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Engem erőszakolt már meg tisztességesnek tűnő férfi a második randin a Margit szigeten. Ez elég negatív tapasztalat volt. (Igen, feljelentettem, nem, nem kamu, és igen, tudom, hogy nem minden férfi ilyen.)

Amiket leírtál amúgy előfordulnak. Sokan hazudnak, hogy komoly kapcsolatot szeretnének, illetve vannak, akik 2 napos chat után már az esküvőt szervezik, és nagyon tapadóssá válnak.

És jó sokkal kell interneten ismerkedni, ha azt is figyelembe vesszük, hogy minden rendben van a pasival, de mégse passzolunk, vagy neki vagy nekem vagy egyikünknek se jön be a másik élőben (nemcsak kinézet, személyiség, kisugárzás, kémia).

2021. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
10%
igen, mert hiába van match, a sok birka azt várja, hogy a nő írjon először
2021. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

#6: Ezt így írd le üzenetben azoknak a családoknak, akiknek a lányát, feleségét meg is ölte is az, aki megerőszakolta.


Az internetes társkeresés nehézségei közt az első, hogy az ilyen "rendes fiúkat" tudd kiszűrni. Meg azt, aki házas, aki aberrált, aki csak megdugni akar, aki erőszakos és agresszív, aki csak kihasználni akar.

Nem tudom, hogy hány pasival kell ismerkedni, mire lesz egy normális, ugyanis olyat nem találtam. Rengeteg beszélgetés, de tényleg rengeteg. Ilyen több százas nagyságrend. Ebből kb. 30 randi, egyik rosszabb, mint a másik. Ebből 3 rövid kapcsolat. Egyről kiderült, hogy nős, a másik csak szexet akart, a harmadikról pár hónappal később derült ki, hogy agresszív és épp belecsúszok egy bántalmazó kapcsolatba.

Mindezt úgy nagyjából 5 hónap alatt.

Az életben nem regisztrálok még egyszer ilyen xarra. A végén azt éreztem, hogy egyszerűen undorodok a férfiaktól, csupa selejt, egy normális nincs a világon.


Nagyon jól tettem, hogy hanyagoltam. Minden nőnek azt tudom tanácsolni, hogy soha az életben ne használjon társkeresőt! A normális pasik nem szorulnak rá, ott tényleg csak a selejt gyűlik össze.

2021. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%

2...kezdodik a masikra mutogatas.



Ferfikent szerintem az oke, hogy sok a match, de a tobbsege komolytalan. Legtobb ferfi mindenkit jobbra huz, mert a nagyszamok torvenyeben hisz. A nonek meg bele kellene tennie az energiat es idejet, hogy:


Ne offoljon valakit, aki nem 100% ig tuti parti.


Erdeklodjon a masik felol es meg az elso tali elott ismerje meg valamennyire, legyen a kialakulo kapcsolatban annyi bizalom hogy tudja, a pasnyak nem a haveroknak akar hencegni...vagy rosszabb.


De elvarni dolgokat, semmit nem tenni es a "fuuu majd most jon a jo pasi" kifogas az konnyebb

2021. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

#4: Ellentmondasz saját magadnak.

Ha sok a match, akkor a nők is sokat jobbra húznak. Ha még azt is, aki nem felel meg első blikkre se, még több lesz. Utána még nehezebb lesz még több közül egyet kiszűrni.

A másik, hogy baromság hetekig meg hónapokig levelezni, hogy "megismerd". A legtöbb pasi mocskosul kihasználja, hogy online azt ír, amit akar. Tisztelet a kivételnek! De két oldal kevés lenne felsorolni, hogy mikről hazudtak már. Munka, családi állapot, végzettség, életkor, magasság, súly, lakóhely (város), szexuális irányultság, és a többi, és a többi.

Szomorú, de ez van. Ezért nincs értelme az online társkeresőknek. Csak az időt pazarlod, és gyűjtöd a rossz tapasztalatokat.

2021. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
Szűkítsük le azt a tág kört, hogy "nők". Milyen nők, kérdező? A huszonéves egyetemisták, az egyedülálló anyukák, a családra áhítozó harmincasok, az elvált negyvenesek.....A szép és a csúnya, a kövér és a sovány, a három diplomás és a proli....mindenkinek más a problémája.
2021. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%

Mert a nok nem? Azert mert "arctalan" sok no olyan stilust enged meg maganak, hogy lefordulsz a kanaperol. Na meg a "sok pasi van, allj a sor vegere es nyugozz le" hozzaallas.



Total leszivja az ember onbecsuleset, offline mar nem is mer majd kozeledni senkihez

2021. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%

Nem saját sztorik, mert én nem társkeresőzöm, de barátnők igen. Az alábbiakba futottak bele (itt most huszonéves, harmincas évei elején járó, gyermektelen, nem ronda nőkről beszélünk):

- a feltöltött képnek semmi köze a valósághoz - itt most nem finoman photoshopolt képekről beszélek, hanem full kamu képekről, 20 évvel azelőtti, 20-30 kilóval könnyebb énjét ábrázolókról... aztán a többség még fel is van háborodva, ha a nő azt mondja, bocs, így nem, és akkor ő lesz felszínes kisk...a. Olyan is volt, hogy valaki direkt nem mosolygott a profilképen, mert a fogainak a 75%-a látványosan ki volt rohadva (és nyilván nem a hasonlóan igénytelen nőt kereste).

- pasi nem olvassa el rendesen az adatlapot / sorozatswipe-ol vagy sorozatosan küldi mindenkinek az üzeneteket... aztán összekeveri a profilokat, akikkel levelezik vagy olyat is jobbra húz, akit nem akarna (ha rendesen elolvasná az adatlapot). Egyik barátnőm elment egy randira, pasi fintorgott, hogy miért fekete a haja, ő jobban kedveli a szőkéket... barátnőmnek mindig fekete haja volt, profilján is olyan kép volt fent. Másik eset, randin, "mutasd már meg a tetkót, ami a lábfejeden van"... wtf... nem az a nő volt, akire gondolt.

- rengetegen hazudnak azért, hogy a nekik tetsző nő szűrőjén átmenjenek... a korát 20 évvel alacsonyabbra állítja; beállítja, hogy budapesti, közben meg egyházasdengelegi; elolvassa a nő profilját, tudja, hogy nem őt keresi, és azért dafke próbálkozik (a nő komolyat akar, a pasi meg nem)

- csak szexet, asszonyka mellé mellékest kereső férfiak

- levelezési kultúra zéró... pocsék helyesírás, f...osképek küldözgetése, randi előtt intim témák felhozása, szobára invitálás; a nőt akarja túráztatni, amikor ő írt rá (hogy csak annyit tud benyögni, hogy szia)

- rengeteg borzalmas profil... ez ugye főleg olyan oldalakon tényező, ahol nem húzogatunk előválasztésként... megnéztük pár barátnőmmel, milyen pasik írtak rá.

pl. rengeteg baromi igénytelen kép van feltöltve... aki már elmegy társkeresőre, fektessen bele annyi energiát, hogy valamennyire minőségiek legyenek a képek (nem homályos, látsszon az arca, ne olvadjon bele a haja háttérbe, ne koszos tükör előtt fotózkodjon; ne legyen a fotó hátterében sörösdoboz, pelenkás kistesó, drogok, taknyos zsepi, csokipapír, szemeteszacskó, kondom stb., ha nem ilyen instak...t hajkurászik az illető, akkor ne műmájeren izmozó napszemcsis vagy sportautóval gizduós fotó legyen fent);

legyen fent a profilon érdemi infó az illetőről - tulajdonságok, hobbik, mit keres... ne az legyen, hogy "írj rám, akkor majd megismerhetsz" meg hogy "szeretem a Trónok harcát és a kávét";

alapvetően nem humoros emberek vicceskednek a profiljukon - erőltetett versikék, gagyi és gyakran hímsoviniszta poénok

2021. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
12%
Milyen kepeket raknak ki? Mert ha pozolo, bikinis, cici kirakos, akkor nem lep meg, ha olyanok is irnak neki, akik ezt akarjak
2021. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
9: akikről én írtam, baromira nem. Visszafogott, blúzos-pólós-ruhás fotók.
2021. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!