Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadtátok el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtátok el, hogy sosem lesz párotok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell elfogadni, tenni kell érte.
2021. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

Miért ne lehetne?

Ha teszel magadért és ő érte akkor van esélyed,mint mindenki másnak.

2021. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem döntöttem el h nem lesz
2021. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Ezt sosem lehet igazán elfogadni, szerintem ugyanolyan személyiségtípus kérdése, mint mikor valaki mondjuk elfogadja, hogy kezetlen-lábatlan ember, mint Nick Vujcic és motivációs tréner lesz belőle, más meg inkább kinyírja magát, mert nem akar így élni. Megint más reménykedik, hogy egyszer majd lesz megoldás a problémájára és szépen lassan csúszik bele drogokba, alkoholizmusba, züllésbe.
2021. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Az elfogadás egy döntés, ami arról szól, hogy többet nem vagy hajlandó tenni az ügy érdekében. Ennyi, kérdező.
2021. jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

#5: Vagy nem tudsz. Ésszerű kereteken belül. Tehát ha a magasságod, külső adottságaid alapján nem tud beléd szeretni, vonzódni hozzád egy nő, akkor nem gondolod úgy, hogy majd a milliárdjaidért fog. Mert valószínűleg Várkonyi Andrea sem Lölőre gondol szex közben és talán az orgazmust is megjátssza.


Ha van egy realista, racionális, cinikus és kicsit csendes-melankólikus személyiséged és az érdeklődési köröd is túl kocka, akkor nem akarsz 180 fokos fordulatot venni a személyiségeden, mert az nem önmagad lesz, hanem egy színészi játék. És a színészi játék megterhelő, főleg ha hitelesen akarják előadni. Nem véletlenül fizetik olyan jól a sikeres színészeket.


Egy életen át színészkedni pedig nagyobb ára van, mintha veszel magadnak egy nőt és ott te irányítasz a pénzedért és döntöd el, hogy azt választod, aki a legjobban színészkedik. Mondhatni nem a színész (alkalmazott) vagy, hanem a rendező (munkáltató).


Persze ez csak akkor áll, ha

1. Legalább annyi az órabéred, mint az igénybe vevendő szolgáltatásnak.

2. Élvezed is a munkádat, amivel ezt a pénzt megkeresed.


Mert ha jól keresel, de veszélyes és megterhelő, vagy csak idegileg készülsz ki a stresszben, akkor felmerül a kérdés, hogy megéri-e tönkretenni az egészséget.


Ha pedig nem keresel annyit és az alapvető dolgoktól vonod el a pénzt (és nem csak a lakhatás meg a táplálék az alapvető, sok ember például a fogára sajnál rászánni 1-2 milliót, de néhány év alatt egy lakás árát elprostizza). Rosszabb esetben "ő bizony nem prostizik" címszóval ugyanennyit elkölt bárokban, taxikra, italmeghívásokra, életidegen ruhatár bővítésre, prémium túlárazott divatautóra vagy simán csak hogy menőbb legyen inkább full albiba megy kolesz vagy szoba helyett.

2021. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

ez már legalább a negyedik ilyen kérdés az utóbbi két hétben


nem fogadtam el, fegisztráltam tinderre és addig nem adtam fel, míg nem lett párom. most köszönöm boldogok vagyunk, három hónapja együtt (tavaly szeptemberben regsiztráltam)

2021. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Meglehetosen nagy mennyisegu ember ucsorog a langyos vizben, de azert eleg sokan panaszkodnak is. Ez arra utal, hogy nem fogadtak el a sorsuk, de nem is tesznek ellene, hiszen ugyanugy ucsorognek tovabb. Ez a csodtomeg definicioja.
2021. jún. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Én kezdem elfogadni nekem többször is lehetett volna kapcsolatom de nem mertem össze jönni senkivel én akartam így nem lesz mindenkinek párja és gyerekei és ez tény én nem vagyok alkalmas arra hogy legyen párkapcsolatom
2021. jún. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Világ életemben kerültek a nők.

Tinédzser koromban szenvedtem és tragédiának éltem meg hogy kerülnek a lányok.

Kora huszonévesen nagyon zavart, rengeteget próbálkoztam.

25 után kezdtem lenyugodni és elfogadni a dolgot.


Most 30 vagyok, s úgy ahogy feldolgoztam hogy talán sose lesz nőm. Már nem érzem tragédiának. Így jártam, van ilyen.

2021. jún. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!