Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves mondja már el nekem, de tényleg, őszintén, hogy miért lehet az, hogy elkezdek egy lánnyal beszélgetni mondjuk Tinderen, hihetetlenül jól indul, ír egy csomót, én is, kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, konkrétan órákon keresztül, estétől pirkadatig beszélgettem vele, aztán 2 napja nem reagál, pedig 3 üzenetet is küldtem neki. És nem ez az első ilyen eset. Őszintén nem tudom, hogy mi a fenét lehet ezzel csinálni. Ilyenkor jön egy másik pasi, vagy mi? Nem hiszem el, hogy annyira nincs fenn, vagy nem ér rá, hogy legalább 1-2 szót írjon. Azóta, hogy hajnalban elköszöntünk, nem is írt semmit. Ez volt két napja. Nagyon csalódott vagyok, mert olyan könnyen meg tud fogni egy lány, ha ilyen kedves, közvetlen , kommunikatív és még csinos is. Aztán most meg itt lesek, hogy mégis mi a fenét ronthattam el. Még ő maga is mondta, hogy másnak nem szokott ennyit írni, de én mennyire normális vagyok.
2021. jún. 22. 10:43
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyanígy voltam pasikkal. Elhiszed, hogy ez nem nő függő hanem emberfüggő?
2021. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
De basszus, ilyen egyszerűen nem létezik. Egyik percről a másikra megváltozik a véleménye rólam? Szerencsére megvan facebookon, szerintem ma fogok neki ott írni délután, este felé, ha addig sem írna semmit. Egész nap azt várom, hogy szóljon valamit, és borzasztó érzés, hogy azt sem tudom mi lehet a baj. Nem adtam rá okot, legalább mondta volna, hogy bocsi de nem megy a dolog.
2021. jún. 22. 10:46
 3/56 A kérdező kommentje:
Pedig annyira remek lánynak tűnt.
2021. jún. 22. 10:46
 4/56 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem emberfüggő, mert az emberben van gerinc...
2021. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
96%
Megesik, nem kell ezzel sokat foglalkozni. Első néhány alkalommal nekem is elég rosszul esett, aztán rájöttem hogy felesleges idegesíteni magam ilyenek után.
2021. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
De létezik. Mondjuk nem vagyok fenn társkeresőn, mert pont ilyen vagyok. Azért cserébe, hogy kedves és közvetlen legyek, "töltőre" kell magam rakni, és ilyenkor nincs kedvem senkihez, csak magamhoz.
2021. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akar írni akkor sem fog ha fbod felkeresed. Elmebeteg vagy?
2021. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elmebeteg, csak még reménykedem, hogy hátha tényleg nem volt fenn, a messengert meg azért kb. mindig nézi mindenki.
2021. jún. 22. 11:18
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Meglehet, hogy valami közbejött neki, ennek mindig megvan ilyen esetben a lehetősége, ezért érdemes nyitottan kezelni, viszont tény, hogy a többség nem elég jellemes, nem elég jó modorú hozzá, hogy közölje a kapcsolódás végét, vagy csak egyszerűen gyáva nyíltan konfrontálódni.


Velem egyszer olyan volt, hogy egy csajjal írógattunk, közölte, hogy szimpatikus vagyok neki, aztán hasonló módon felszívódott. Később, csak a kíváncsiság kedvéért írtam neki, hogy amúgy ezt miért csinálta ahelyett, hogy megmondja a valós helyzetet... Erre elkezdett hazudozni, hogy jaj, hát ő próbált írni sokszor, de valamiért nem küldte el az alkalmazás az üzeneteket. Persze. 😃 Még online is gátlástalanul hazudik, akkor milyen lehet szemtől szemben? Nem egy jellemes karakter.


Összesítve jól jártam, mert ugye egy ilyen embertől nem akarok semmit. Azóta volt ezer jobb nőm, akik nem hazugok.


Tehát tedd fel magadnak a kérdést, hogy:


"Valós veszteség-e, ha nem ír többet?"


Egy ilyen emberrel akarsz ismerkedni, akinek ilyen a jelleme? 🙂

2021. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos erre nincs magyarázat, csak tippelni lehet. Véleményem szerint ilyenkor befut egy " jobb jelölt". Rohadt frusztráló valóban, de ne zaklasd, ha akarna, írna. Minden más kifogás.
2021. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!