Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak annyit a nők hogy nincsenek normális férfiak mikor egy átlag alatti kinézetű nőnek is többen írnak a közösségi oldalakon vagy társkeresőn egy hét alatt mint egy átlagos férfinak egy év alatt? Olyan nehéz válogatniuk?

Figyelt kérdés
Mi erre a magyarázat?

2021. júl. 2. 19:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy írogatnak neki nem jelenti azt, hogy normálisak.
2021. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nyilván, de ha 20,50 vagy akár 100 jelentkező van akkor abban kéne hogy legyen legalább 1-2 olyan aki neki megfelel nem? Miért van ez így?
2021. júl. 2. 19:16
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Nos. Mert nem normálisak. Ha normálisak lennének, akkor már rég lehalászta volna valaki ama 300 nő közül, akiknek szintén írtak.


A nők nem azért regisztrálnak társkeresőre, hogy bárki megdugja őket, csak farka legyen.

2021. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy sokan írnak, az nem egyenlő azzal, hogy a jelentkezők mind normálisak lennének. A rendes, határozott, domináns de közben kedves férfiak egyre kevesebben vannak és legtöbbször 2 véglettel találkoznak a nők; bunkó alfahímek, vagy önbizalomhiányos magabiztosságot nélkülöző férfiak.


De az is benne van, hogy nem adnak esélyt olyannak, aki lehet ideális lenne, mert már besokalltak a sok rossz próbálkozóval.

Napi több 100 levelet kaphatnak, ezeket mind feldolgozni nem lehet könnyű, akár férfi akár nő az illető.

2021. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

Hajléktalan 1: Senki nem törődik velünk!

Hajléktalan 2: Dehogynem! Ma kaptam tíz forintot, kilenc pofont, két gyomrost meg egy tökön rúgást!

2021. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
De ha el se olvassák a leveleket csak panaszkodnak akkor miért tesznek ilyen kijelentéseket hogy nincs normális férfi?
2021. júl. 2. 19:20
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Ki panaszkodik amúgy? Mert a környezetemben senki.
2021. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy ki kap napi 100 levelet?? Amikor fent voltam társkeresőn, összesen nem kaptam ennyit, pedig jól nézek ki állítólag :D nő vagyok.
2021. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy egy nőnek mennyien írnak?
2021. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Miért te a Holdon élsz vagy hol?

Társkeresőkön nagyon sokan ezzel a szöveggel jönnek, de élőben is hallottam már sok nőtől.

2021. júl. 2. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!