Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme fb-n ráírni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek megláttam a profilját és nagyon tetszik, de meg soha nem lattam élőben annak ellenére hogy egy varosban élünk. Nem vagyok az a tipus aki mindenkire rair, személyesen szoktam próbálkozni. Viszont mivel 20+ ev alatt nem láttam meg, ezért gondoltam az ismerkedés ezen formajara.
2021. júl. 4. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit veszíteni vele, próbáld meg.
2021. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Elég kicsi az esélye hogy ez egy jól végződő romantikus történet lesz.De talán az is igaz hogy nincs vesztenivalód.Valószínű másképp nem tudnád megismerni.Így ha próbálkozol megadod ennek esélyét.De ha meg se próbálod,akkor tuti nem sikerül :)

A lánytól függ hogy reagál-e bármit is.Őt te sem ismered...lehet felcseszi az agyát,hogy rá mertél írni.Vagy nem leszel számára szimpi,vonzó.De az is lehet hogy örömmel veszi a megkeresést,és tetszeni fogsz neki.

Írj rá,és kiderül.

2021. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha tetszel neki, szingli, és van kedve mostanában ismerkedni, akkor úgyis visszaír. Ha nem, akkor nem.
2021. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ráirhatsz, de lehet, hogy a kéretlen levelek mappábjába landol a leveled ha nem vagy az ismerőse.

Próbálkozni egyébként lehet, egyik kolléganőre is ráírt így egy pasi, de csak egy hónapig tartott a kapcsolat

2021. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Közel 100% h felesleges szópocsékolás lesz de azért próbáld meg, sose lehet tudni.
2021. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Én az első barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy facebookon elküldtem neki egy verset (mint később kiderült, összekevertem a profilját valaki máséval, de ezt nem árultam el neki :D) Szóval nincs vesztenivalód. Hajrá!
2021. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!