Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy olyan pasival akinek csak egy heréje van?

Figyelt kérdés
Pár éve daganat miatt elvesztettem az egyik herémet és azóta eléggé frusztrált vagyok a randizás terén. Nincs baj azzal hogy leszólítsak valakit akár az utcán vagy egy szórakozóhelyen ha tetszik a lány, de félek hogy ha az ágyban kötünk ki mit szól hozzá. Valakinek van tapasztalata ilyen témában?

2021. júl. 7. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem gondolna rosszat emiatt. Nem ad semmit a szexhez ami miatt hátrány lenne a nőnek. Szóval nem kell emiatt stresszelned :)
2021. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez vissza kéne tartson a randizástól. Majd ha már odáig juttok, hogy szexre kerülne sor, szólsz. Hidd el, nem lesz gond.
2021. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne idegeskedj ezen, felesleges! :) Nem lesz baj.
2021. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Mármint az az egy maradék jól el tudja látni a feladatát, nem? Innentől kezdve még mindegy.


Te járnál velem, úgy hogy egy genetikai rendellenesség miatt csak egy vesém van?

Hát nyilván nem ez döntené el a dolgot, nem? Az az egy működik, észre se lehet venni hogy a másik nincs, és igazából teljesen semleges a párválasztás szempontjából.



Egyedül max valami here fétises nőnek lehetne ez probléma, de azokból szerintem elenyésző én kevés van.

2021. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Volt barátom akinek egy heréje volt. Engem egyáltalán nem zavart

2021. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele probléma, de implantátumon nem gondolkodtál, ha zavar?
2021. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma ezzel. Aki emiatt elutasít,az meg sem érdemel.
2021. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
88%

6-nak igaza van. Latom zavar teged, de van megoldas.


Viszont ha egy marad, benne van a pakliban, hogy szamodra kellemetlenul reagaljak le, igy elriasztva teged egy kesobbi, boldogabb parkapcsolat lehetosegetol.

2021. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Soha, de SOHA nem gondolkodtam azon pasival kapcsolatban, hogy vajon mi a helyzet vele here fronton. Ez olyan szinten irreleváns kérdés egy párkapcsolat kontextusában, hogy elképzelni sem tudom, hogy ez bármelyik nőt érdekli egyáltalán.
2021. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy 2-es irta, pontosan. Mivel tulakdonkeppen teljesen megvan minden, ami kell, ez nem valami barmit is befolyasolo dolog. Nem olyan, amit emeszteni kell, mint egy hianyzo vegtagot. Csak szex elott eleg szolni, hogy ne legyen megdobbenes. Kiveve, ha melyebb beszelgetes elozi meg, ahol magat a tortenetet mar elmondtad.
2021. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!