Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El tudnátok köteleződni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok köteleződni hosszútávon egy ilyen ember mellett?

Figyelt kérdés

Nincs ingergazdag élete, általában tanul, nem igazán van baráti társasága, csak egykét barát, akikkel néha-néha összefutnak, a szüleivel nincs jó kapcsolata, nem szokott randizni, sem ismerkedni, a legtöbb idejét egyedül tölti és a karrierjét építgeti. Az intellektusán kívül nem sok mindent tudna nyújtani, azonban szép lány, és normálisan gondolkodik.


Mi az, ami feltétlenül szükséges egy stabil hosszútávú kapcsolathoz, de neki nincs meg? Arra gondolok, hogy pl. stabil családi háttér, nagy baráti társaság, élménydús élet.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. júl. 7. 14:39
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, és lehet hogy fontos: anyagi biztonságban él.
2021. júl. 7. 14:40
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha neked is megfelel az ingerszegény élet, OK. Ha neked sincs igényed eljárni - akár ketten - hanem elvagy magad vagy saját barátaiddal, míg ő a karrierjét építi, meglesztek. Nekem nem kellene.
2021. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2: kifejtenéd részletesebben, hogy milyennek képzeled el a számodra ideális párkapcsolatot?
2021. júl. 7. 14:48
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg lehet pont egy kapcsolat kellene, hogy kiszakitsa az ingerszegeny kornyezetbol.
2021. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Egyébként lenne igény az utazásra, világjárásra, de nincs kivel.
2021. júl. 7. 14:50
 6/29 anonim ***** válasza:
65%

Nekem fontos a társasági élet, mi mindketten extrovertáltak vagyunk és szeretünk programokra járni - ketten vagy társaságba. Ennyi a különbség ahhoz képest, amit Te leírtál a jelöltedről.

"legtöbb idejét egyedül tölti és a karrierjét építgeti"

Én nő vagyok, de halálra unnék egy ilyen hapsit. Hacsak velem nem kezdene el kimozdulni. Mert az is lehet, eddig nem volt lehetősége, társaság hiányában.

2021. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
6-os vagyok: épp egyszerre írtunk. Tehát igény lenne. Akkor veled eljött az ő ideje :)
2021. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok a személy, akiről írtam. Lenne igényem kimozdulni, csak nem tudok kivel. Aggódom, hogy az átlaghoz képest kevesebbet tudnék nyújtani, pl. magányosabb vagyok, nincsenek jófej szüleim, nem tudnék sokat mesélni az élményeimről. Sajnos mindig, amikor randin voltam, akkor a másik sztorizgatott, én viszont nem tudtam hozzászólni tapasztalat hiányában.
2021. júl. 7. 14:57
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Jaj te... nehogy emiatt kisebbségi érzésed lenne! Sokaknak, akik tartják a szüleikkel a kapcsolatot, egyáltalán nem jófejek a szülei... ennyivel talán beljebb is vagy. Volt olyan kapcsolatom, ahol az elvált 40 éves hapsimat a szülei dróton rángatták (jó, ő meg hagyta). Ez nem negatívum.

Ha találsz partnert, tudtok közösen élményeket szerezni. Még semmiről nem késtől el.

2021. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, attól félek, hogy jobban preferálnak inkább egy olyan lányt, akinek több pozitív hozadéka van, mint nekem.
2021. júl. 7. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!