Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőre vagy lottòötösre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőre vagy lottòötösre van nagyobb esélyem?

Figyelt kérdés

A kerdés nem csak rám, hanem a hasonlò sorsú férfitársaimra is vonatkozik. Mamahotelben lakom falun, ezért nincs valami izgalmas életem, négy mûszakban ingázom betanított segédmunkásként gyárban. Ma jött meg a kis nettò 220 ezrem. Szerintem ennyi összeget kinevetnének a lányok, ezért még nem is pròbálkoztam náluk. Várjak a lottònyereményre, hátha bejön, vagy pròbálkozzak becsajozni ami biztos kudarc lenne ekkora fizetéssel?

31f



2021. júl. 8. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Könyörgöm, lépjél már ki a kertkapun és kezdj el élni...
2021. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem a fizuval van a baj, hanem, hogy anyáddal élsz otthon. Másrészt meg invesztálj képzésbe és menj el normális munkahelyre.
2021. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezeket az arcokat, hogy menj el normális munkahelyre, bazz. gyerekek vidéken ez a nettó 220-250 csak érettségi+szakma/diploma kombóval érhető el.

Én is érettségim van, két szakmám és beszélek két idegen nyelven a fizetésem pedig beosztás függően 220-235 között van. igaz jövőre ha minden igaz egy 20-25 ezerrel emelik majd, de nincs sok ugrálnivaló, ennél jobb fizetést itt csak egy nagyon komoly egyetemi diplomával pl. orvosi vagy mérnöki tudnék keresni. Sokat lemond, hogy önkormányzatnál dolgozó ismerősöm ennyit se kap, pedig ő diplomás állásban van.

Valójában ez a fizetés, amiről a kérdező panaszkodik teljesen jónak számít.

2021. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Falu bika ♉
2021. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem is a fizuja miatt nincs nője, hanem mert meg se próbál szerezni.
2021. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Lottó ötös? Inkább skandináv vagy akkor tippmixelj.
2021. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Keress sok pénzt.

2. Gyúrd ki magad és nézz ki jó, amennyire csak tudsz.

3. Ha így se találsz senkit, menj a harmadik világba. Nekem Nairobiban 30 matchem volt Tinder passporttal.

2021. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Írjál nekem, oszt barátnő meg lottóötös se kell.Józsi bácsi 64F

Jelige:Itt minden lehet

2021. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Felénk ez jó pénz. Nem ezért nincs nőd.
2021. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
220? Hát az tényleg vajmi kevés. Nem igazán lehet rá csaladi eletet alapozni. Miert nem mesz el tanulni?
2021. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!