Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem mi kell a nőknek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem mi kell a nőknek, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

..várj egy kicsit

..

..

..

..

..



Az, hogy más férfiak szemében tisztelettel nézzenek rá, tehát lényegében, nem is a nőknek kell megfelelnie egy férfinak ahhoz, hogy bejöjjön neki, hanem azt kell elérnie, hogy a vele egyneműek tiszteljék


Ezért érdemes letenni arról, hogy bejöjj bárkinek is mert még ha el is éred, úgy sem tart sokáig, ha nincs meg az az életedben, hogy a veled egyneműek tisztelnek


2021. júl. 9. 13:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát, az én esetemben ez nem igaz.
2021. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Nálam sem igaz!
2021. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Tehát, erősebb kutya b..szik?


Mit gondolok? Keress fel egy pszichológust.

2021. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Van benne igazsag, sokkal vonzobb egy olyan ferfi, aki nem nekem puncsol, de alapvetoen tiszteli ot mindenki (nemtol fuggetlenul), nekem pedig szimplan kifejezi az erdeklodeset mindenfele megfelelesi kenyszertol mentesen. Gyakorlatilag egy olyan ferfit irtal le, aki tisztaban van onmagaval, az ertekeivel.
2021. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mindenképp esélyes vagy a Nobel-díjra.
2021. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

"Van benne igazsag, sokkal vonzobb egy olyan ferfi, aki nem nekem puncsol"


mert szociopata vagy és abból nyersz önbizalmat ha megalázkodnak előtted.


"de alapvetoen tiszteli ot mindenki"


Ez meg ellentmondás a neked puncsolással.


"aki tisztaban van onmagaval, az ertekeivel."


Egy férfi, aki tisztában van magával, nemhogy neked, de senkinek nem fog puncsikálni, mert megalázó és van annyi önbecsülése, hogy olyan embert keres maga mellé, aki kölcsönösen tiszteli.


Legalább tudd már a szavak jelentését, ha elvárod, hogy puncsikáljanak neked az alfácskák.

2021. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
#6 Tanulj meg olvasni xd
2021. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%
Te meg érvelni
2021. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

#6 Ezt kicsit benézted. :DD Kiemelem neked:


"Van benne igazsag, sokkal vonzobb egy olyan ferfi, aki NEM (3-szor aláhúzva pirossal) nekem puncsol"

2021. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Fú, 6-os, olvasd már el még egyszer amit a 4es írt XD
2021. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!