Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akadnak ki a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a nők, ha szóváteszem a ghostingolást?

Figyelt kérdés

Ismeri mindenki a szituációt.


Elbeszélgettek tök jól, utána hopp eltűnik, mint ha soha nem is létezett volna. Utána elküldtem melegebb éghajlatra, mert ez már pofátlanság. Az online téren is van íratlan etikett és az a minimum, hogy ha nem érdeklem akkor közli velem.


És jön a hülye duma rá, meg a kiakadás, hogy neki élete van és nem kötelező neki válaszolni senkinek bla bla ...


Láttatok már olyan huszonéves csajt aki nem a telefonjába van buzulva élőbe? És nincs idejük annyit írni, hogy bocs nem érdekelsz :D


El torzult a világ, aztán csodálkozunk hogy el fogy a magyar? Ilyen hozzá állással nem lesz szaporodóképes a nemzetünk! Hölgyek szedjétek össze magatokat!


2021. júl. 9. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Igaza van pedig. Nem kötelező annyit sem írnia neked, hogy "bocs de nem érdekelsz" .

Ha nem kapsz választ többé akkor ez amúgy is kiderül számodra. Szerintem szedd össze és tedd túl rajta magad. :)

2021. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ez a tapasztalatom, és oké 1-2 esetben elnézhető, de a sokadik ilyennél már falra mászik az ember
2021. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem neked kellene összeszedniés túltenni magad a csalódásaidon.

Amúgy meg mit csodálkozol, ha ilyen a stílusod? :D

Hogy lehet valaki ennyire arrogáns? Én is menekülnék ha valaki így írna/beszélne mint ahogyan most produkáltad ezt a kérdést.

2021. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Na a sok öntudatos feminista! Kioszt, ítélkezik, stb, pár sor alapján. Ilyen sajnos a magyar nő. Nálunk nincs középréteg, így mindenkinek a "legjobb" jár. Tök igazad van, az ilyen nők arra valók, hogy a macskájukkal együtt vénüljenek meg. F, 38
2021. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem (!!!) ez azért van így, mert ezeknél a beszélgetéseknél nem egy konkrét dolog miatt veszti el az érdeklődését, nincs egy egyértelmű pillanat, amikor eldönti, hogy nem szeretné ezt tovább folytatni, és így nem is nagyon tud neked szólni erről adott pillanatban. Egyszerűen csak elhal a beszélgetés, úgy van vele, hogy jajj, írtál, de most pont nincs kedve válaszolni, majd ír amikor kicsit több kedve lesz/miután hazaért a munkából/most úgyis a barátnőjével találkozik, arra készül/egyéb bármi ok, aztán egyszerűen elfelejti, mert egyébként untatja már a dolog, de azért nem fogalmazódott meg benne egyértelműen az elutasítás gondolata.


Ezt csak így magamból kiindulva gondolom, mert amikor én "ghostingoltam" valakit, akkor általában ez volt, hogy egyszerűen csak nem volt hangulatom éppen beszélni vele, de ez (nekem legalábbis) sosem az érdektelenségemnek volt az egyértelmű jele. Nyilván abból fakadt, de amikor ismerkedik az ember, potenciálisan több emberrel egyszerre, bizony bele tud fáradni a sorozatos interjúzásokba és a bizonyításvágyba és az akármibe, amivel egy ismerkedés jár, és egyszerűen vannak pillanatok, amikor csak halogatja a folytatást, míg végül annyiban is marad.


Nem azt mondom, hogy helyénvaló, csak azt, hogy nem feltétlenül szándékos gonoszság ez a nő részéről, amit számon lehet rajta kérni, még ha bosszantó is már sokadjára ezzel találkozni.

2021. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#5 Igazad van, de akkor is bunkóság, csak neten könnyebb kibújni alóla mint a való életben.


Amúgy meg gondolom milyen jó párkapcsolat lesz abból, ahol már az elején nincs kedve valakinek írni a másiknak.


Én általában 24 órát vagy kevesebbet adok, utána tiltás, törlés, jelentés, stb ...

2021. júl. 9. 20:49
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

De felháborodni a kiosztáson viszont már disznóság, még ha a ghostingolás önmagában akár elnézhető is lehetne, de amikor még ő van feljebb ha ezt számonkérik tőle, na az már gusztustalan. Akkor legalább legyen benne annyi hogy vagy elnézést kér ha később mégis beszélnek, vagy legalább ne merészeljen egyetlen szót sem írni többet, mert nincs joga kiosztani azt akinek tojt a fejére.

Mégha tojni más fejére van is joga mindenkinek, viszont kiosztani ugyanazt már így nincs

2021. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Tehât óvodás módon elmondod mindennek és csodálkozol ha kiakad? Értem :D
2021. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
A reakciód csak azt mutatja, hogy jól tették. Te vagy az, aki vinnyog utána, hogy deee mieeeeerrt?
2021. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
én wall hackeltem valakit a ghostingolás helyett, ha már ennyire sokan nem tudják a magyar megfelelője eme szép nyelvünk oly sok csodás szava közül.. szégyen..
2021. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!