Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés feladása végleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés feladása végleg, hogyan?

Figyelt kérdés

Előszóban: Már nagyon régóta küzdök a társkereséssel, mondhatni közel semmilyen sikerrel. Sokszor eldöntöttem már, hogy végleg feladom, de aztán végül sose sikerült. Próbálkoztam online és offline is, de szinte semmi. Az előző barátnőm ~10 éve volt azt hiszem. Szinte összes barátom, ismerősöm, rokonom már párkapcsolatban él. (nem mondanám magam csúnyának, nem vagyok dagadt, sokszor vannak jó poénjaim, általában beszédes, mindenféle negatív dolgoktól mentes, normális embernek gondolom magam, és igazából mások is)


Most 31 éves férfiként, úgy gondolom felesleges tovább húzni ezt. Van munkám, több hobbim is, amik igazából kitöltenék a napom. Viszont sokszor előjön a magány, még inkább utazáskor. Főleg, hogy már azoknak az embereknek akikkel szívesen utaznék már vagy gyereke van, vagy én lennék a gyertyatartó, így ritka kivételekkel, de marad az egyedül utazás.


Igen, tudom, vannak oldalak, ahol lehet útitársat keresni, de csak azért hogy ne egyedül utazzak, és kifogja valami "hülyét", lehet nem éri meg :)


Kérdésem, hogy Ti hogyan tudtátok ezt leküzdeni, esetleg van e tanácsotok?

Már-már azon is gondolkodok, hogy nincs e valami gyógyszer aminek beszedésére némi hormoncsökkenést eredményezne, így nem zavarna ez egyedüllét ennyire.



2021. júl. 10. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Na hasonlóan vagyok én is, csak én már 7 évvel idősebb vagyok.

Be kell látni hogy ilyen esetben új ajtókat kell nyitni. Új hobbik, kirándulások, amiket írtál hogy szereted is...


"Igen, tudom, vannak oldalak, ahol lehet útitársat keresni, de csak azért hogy ne egyedül utazzak, és kifogja valami "hülyét", lehet nem éri meg :)"


Na ezt nagyon rosszul gondolod!

Én azt ajánlom mindenképp próbálkozz meg útitársakat, túra társakat keresni. Meg fogsz lepődni hogy mennyi kedves és csinos nő szeret utazni, túrázni. Ja és szinglik😉

Tudom mert én ugyanebben a cipőben járok, és én is meglepődtem.

Ugyanakkor nem csak célirányosan keresve is megtalálhatod a párod.

Lehet egy ilyen társaságban ahol épp nincs potenciális jelölt, de be fognak mutatni a jövendőbeli párodnak.

Nyiss új dolgok felé, különben marad a jelenlegi helyzet.

Sok sikert.

2021. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#9 Tényleg sok dologgal próbálom kitölteni az időm, viszont szerintem én alapvetően társaság szerető ember vagyok, mondhatni vannak olyan pillanatok amikor kifejezetten rossz egyedül.

Off: Igen, sokat gondolkodtam, elkezdtem edzeni (nem csak ezért), volt hogy rákérdeztem a csajnál hogy mi volt a gond (rossz ötlet volt, tudom!), barátok se tudtak olyan tanácsot adni ami hasznos lenne ("gyúrd ki magad", szerintem baromira nem ezen múlik, max ad némi önbizalmat az első pár bukásig)

Egy dolgot kaptam meg: túl jófej akarok lenni (jelentsen ez bármit is...)


#10 tudom, ettől akarok megszabadulni, vagy legalább enyhíteni a dolgot :) (létezik ilyen???)


#11 Írtam PM-et, kíváncsi vagyok mit mondasz :)


#12 Igen, tudom, de bevallom rossz tulajdonságom hogy ha olyan a helyzet belelátom azt, ami még nincs is ott. Dolgozok ezen is, hogy ne így legyen, de egy idő után nem bírom tartani tovább :(


Igen, tudom, sok a csaj, szinglik, lehet jófejek, stb...:)

Lehet kipróbálom majd, de félek hogy egy jó utazásból, csak megint rosszul jönnék ki mert megint többet láttam / akartam mint lett.


Egy próbát megér, legalább nem utazok egyedül, köszi!

2021. júl. 10. 21:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Ölj ki magadból tudatosan minden jó érzést és xard le ezt a felszínes világot. A nőket meg nézd levegőnek. :)
2021. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!