Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egy válaszként írta valaki, egy kérdésre:


"Mert kötöttségek, felelősség, pofázások, szülők baromságai, terhesség, összeköltözés, és hasonlók nélkül, 50-ért megrakok egy ilyen nőt, 1 órára: [link]


Ugyanakkor egy átlag Kati, irodai aktatologató csaj mennyibe lenne?


Ja, és az 50-es csaj nem kérdi, hogy milyen a kocsim, hány szobás a lakásom, van-e 3 diplomám, és miért nem vagyok 195 centi magas?


>:)"


2021. júl. 10. 21:50
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nekem a kép nem tölt be, de a véleményem:


Hàt csinàlja csak.

Az màsik kérdés, hogy mi a valós ok a gondolat mögött, de emberünk így tud szexhez jutni.

2021. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1es Pedig tök egyszerű a prosti érzelmeivel nem kell foglalkozni egy barátnővel meg igen.

Nem kel lehajtani a budi ulökét.

Nem kell a végén kinyomni a fogkrémet.

Meg nem kel még ezer módon alkalmazkodni a másikhoz.

2021. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
83%
Én inkàbb a kötődési problémàkra gondoltam, de köszi, h kifejtetted.
2021. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Jól teszi, követendő példa. :)
2021. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Az a véleményem, hogy magasról letojom kiket dugsz. Mi értelme ennek a kérdésnek egyáltalán?
2021. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!