Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomásként lehet esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomásként lehet esélyem a takarítólánynál?

Figyelt kérdés

A cégünknél takarít, de nem a mi cégünk alkalmazza.

Külsős cég foglalkoztatja. Hogyan lehetne elhívni valahova?


Szerintetek örülne, vagy megrémítené hogy egy öltönyös srác ismerkedne vele?



2021. júl. 11. 10:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Igaz, én nem takarító vagyok, érettségim van és egy szakmám, viszont én biztos, hogy nem ismerkednék veled, akkor sem ha milliomos vagy és úgy nézel ki mint Brad Pitt.
2021. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez nem probléma ebben az esetben.

A nőket nem zavarja, ha magasabb iskolázottságú férfi kezd ki velük.

Fordítva már rosszabb a helyzet.


Én is most társat keresek, és azt látom, hogy a nők szinte egyáltalán szóba sem állnak olyan férfivel, akinek alacsonyabb iskolája van.

Még akkor sem, ha jóképű, sármos, csinos férfi.

Még ekkor sem.


Diplomás nő, csakis kizárólag diplomás férfival áll szóba.

Az sem baj, ha esetleg az ágyban nem jó, a lényeg, hogy diplomája legyen.

2021. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12


A legjobb barátnőmnek diplomája van, párjának még érettségije sincs.

Bátyámnak érettségije van és egy szakmája, de a párja diplomás.


Szerintem ez normális értékrenddel rendelkező embereknél nem mérvadó.

2021. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttünk, a menyasszonyom takarító volt a multi cégnél ahol én dolgozok, MSc diplomám van amúgy az ország egyik legnehezbb szakjáról, szóval nem "büfészak". Neki egy szakközép végzettsége van meg egy sajnos félbehagyott OKJ. Valami mondvacsinált dologgal szóba elegyedtünk, beszélgettünk, utána már mindig ha reggel láttam, megkérdeztem hogy van, volt hogy beszélgettünk pár percet. Kerestem a társaságát a helyzeteket amikor pl. csak mi vagyunk a konyhában egy idő után meg már ő is. Mikor már beszélgettünk kicsit megismertük egymást, meg tudtam nevettetni meg ő is engem, szóval egy hullámhosszon voltunk elhívtam randira.. először egy "sablonos" kávéra munka után aztán utána már sínen volt a dolog.

Aztán ahogy jött a covid azonnal kirúgták szóval már nem takarítással foglalkozik. Rábeszéltem h csináljon meg egy szakot és mostmár úgy tűnik sínen lesz a dolog. Mert nem rossz dolog ez a takarítás de azért sajnos pénzben tényleg megáll egy idő után. De a legnagyobb baj vele a kiszolgáltattság, főleg ebben az országban. Ahogy az első covidos ember köhintett egyet gyakorlatilag már rúgták ki a teljes irodai személyzetet... takarítok, adminisztrátorok, biztonsági őrök mind repültek sajnos.

Tehát ott vagy eltévedve hogy a két munkakör között nem a puccos öltöny meg pénz a különbség hanem a társadalmi kiszolgáltatottság. És az rossz ha egyikőtök nagyon ki van szolgáltatva társadalmilag mert az kinyírja az egoját és ez a kapcsolatnak se tesz jót. Folyton kicsit azt fogja érezni h melletted nem ér annyit főleg ha még rá is játszol a kivagyisággal.

Ja és egyébként lehet menő órád öltönyöd, slusszkulcsod, ez tök jól működik egy szórakozóhelyen ahol egyéjszakás kalandot vagy biológiai ATM-et keresnek a nők... de azért egy neutrális környezetben és a munkahely igen, bizony minden nőnek kell udvarolni, kinek jobban kinek kevésbé, de ha odamész kb leszólítani mint egy diszkós numerát akkor olyan nagy jövője nem lesz a dolognak sztem. Nem kell itt hollywoodi nyálas hódításra gondolni, néhány kedves szó, figyelmesség és a mai világban már messze kitűnsz a tömegből (persze ki is kell nézned vhogy meg legyen egzisztenciád de ez már más téma)

2021. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%
Ááááá, hogyan lenne! Biztos takarítò fiúkròl meg gyártòsori melòsokròl álmodozik. Ne feledd ô nôbôl van, hajtják az önzô érdekei, az hogy jò helyre tegye szét. Te neki egy fônyeremény vagy.
2021. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

"Ne feledd ô nôbôl van, hajtják az önzô érdekei"


Az ilyen okos tanácsok miatt van ez a rengeteg incel 30 éves szűz, bár lehet hogy a frusztrációd onnan ered hogy te is az vagy.

2021. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A valò világ tapasztalataibòl ered.
2021. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez arrogancia?
2021. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Csak a személyiség számít. Csak a végén el ne küldje az üres fejedet, hogy te semmit se tudsz neki nyújtani.
2021. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!