Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért ilyen "ráérősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen "ráérősen" ismerkednek manapság? Miért érzik úgy, hogy nekik van idejük?

Figyelt kérdés

Társkeresők tapasztalatából indulok ki. Pl. nemrég volt egy 36 éves nő, 2 sort váltottunk, majd eltelt egy hét, nincs válasz. Írok megint, egy hétig semmi. Írok egy kicsit "keményebb" hangvételű levelet, válasz "lusta voltam írni".

De hasonló mentalitást látok, van kb. 6 akivel lehet beszélgetni, de amikor "élőbe" váltanék: nem érek rá, nem jó, barátnőkkel megyek Balatonra ... tisztára ilyen halál lazán, majd ha éppen ráérnek és kedvük van, akkor lehet valami.

Pedig ezek 30 fölötti nők. És ha egy laza mozdulattal törlöm a levelezést és nem írok többet azzal a mondatommal, hogy "na ennek sincs ideje", akkor mi van? Miért hiszik, hogy ennyire ráérnek?


2021. júl. 11. 11:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
+ meg amikor "bocsi ritkán jövök fel társkeresőre" és hasolnók...
2021. júl. 11. 11:50
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Hova kéne sietniük?
2021. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Amíg van más is, aki ír nekik, addig nem fognak hasra esni előtted.
2021. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
98%

Én épp ellenkezőleg érzem.

Ha egy héten belül nincs meg a randi, nem is folytatják érdemben az ismerkedést XDD

2021. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Hova kéne sietniük?"


jó, sehova. De ha engem egy nő hívna valahová, én rúgnék félre minden programot, minden halasztható. De fordított esetben...

2021. júl. 11. 11:54
 6/23 anonim ***** válasza:
99%
Ez inkább azért van, mert nem érdekled, pusztán nem elég jellemes, és egyenes emberek, hogy ezt nyíltan közöljék. Ugyanígy jellemző ez férfiakra is, mindkét nem tagjai között vannak csúszómászók, ezért nem érdemes ezt kivetíteni minden nőre, mert mindkét nem tagjai között vannak jellemes, és őszinte, nem hazudozó emberek.
2021. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

#5

Ez egy elég kétségbeesett hozzáállás szerintem. Nőként lehangoló lenne, ha ennyire rám lenne függve és a saját életét is félretenné, ahelyett, hogy közösen keresnénk egy időpontot, ami mindkettőnknek jó.

2021. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
99%

"És ha egy laza mozdulattal törlöm a levelezést és nem írok többet azzal a mondatommal, hogy "na ennek sincs ideje", akkor mi van?"

Mi lenne? Beszélgetnek a következővel, aki nem durcizik.

2021. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%
Mert már kiégtek. Egy 36 éves egyedülálló nőnek biztosan volt már 20-30 pasival dolga (bár azt nem írtad hogy elvált nőkről van-e szó). A társkeresőn azért van fenn hogy hátha talál valami extrém jóképű / gazdag pasit, ha akarna tudna szerezni 10 átlagos pasit is egy hét alatt.
2021. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem köteles a rendelkezésedre állni, csak mert te olyan kétségbeesett vagy, hogy egy randiért bármit felrúgnál. A nőknek, akikkel ismerkedsz, tenyleg van idejük és választási lehetőségük, nem tudom, mi meglepő van ebben számodra. Ez a vergődés, hogy keményebb hangvételű levélben kéred őket számon, meg jól megmutatod azzal, hogy törlöd őket, ez kizárólag neked ciki.
2021. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!