Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért ilyen "ráérősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen "ráérősen" ismerkednek manapság? Miért érzik úgy, hogy nekik van idejük?

Figyelt kérdés

Társkeresők tapasztalatából indulok ki. Pl. nemrég volt egy 36 éves nő, 2 sort váltottunk, majd eltelt egy hét, nincs válasz. Írok megint, egy hétig semmi. Írok egy kicsit "keményebb" hangvételű levelet, válasz "lusta voltam írni".

De hasonló mentalitást látok, van kb. 6 akivel lehet beszélgetni, de amikor "élőbe" váltanék: nem érek rá, nem jó, barátnőkkel megyek Balatonra ... tisztára ilyen halál lazán, majd ha éppen ráérnek és kedvük van, akkor lehet valami.

Pedig ezek 30 fölötti nők. És ha egy laza mozdulattal törlöm a levelezést és nem írok többet azzal a mondatommal, hogy "na ennek sincs ideje", akkor mi van? Miért hiszik, hogy ennyire ráérnek?


2021. júl. 11. 11:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Ki van fizetve a szállás, le van beszélve meg minden és azt varod, hogy borítsa mert te rá érsz találkozni? (Ezt arra írom, hogy az is a baj, hogy Balatonra megy)
2021. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
36 éves vagyok, írogatott nekem egy 28 éves kölyök. Nem akarta érteni, hogy túl fiatalnak találom és nem akarok találkozni vele. Napokon keresztül írt, kíváncsi voltam mikor hagyja abba. Az utolsó leve az volt, hogy "Te f@sszopó" :D
2021. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
99%
itt nem arrol van szo, hogy ‘raernek’, egyszeruen nem erdekled oket elegge. ne aggodj, masra raernek es massal nem ilyen raerosek. nem fogja oket meghatni, ha egyszeruen torlod a beszelgetest, valoszinuleg fel se fog nekik tunni.
2021. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Mert megvan a saját életük? Illetve tudom ez hihetetlenül hangzik, de sok nő boldog tud lenni férfi nélkül IS, vannak hobbijai, amiket szeret csinálni, barátai és családtagjai akikkel szeretne időt tölteni. Nem keres kétségbeesetten párkapcsolatot, mint sok férfi, nem akar összejönni az első jöttmenttel. Ennyi.
2021. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Klasszik gyk fantázia, miszerint egy nőnek 30 fölött iparkodnia kéne, mert kifut az időből 😂 hogyne, fiaim, hogyne.
2021. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
Az a nő, aki 30 felett nem alapított családot, annak már annyira úgyse fontos szerintem. Én 38 éves nő vagyok és mivel vágytam rá nagyon, így már 23 éves koromban komoly párkapcsolatot alakítottam ki egy komoly férfival és még mindig együtt vagyunk. 30 felett szerintem nem igazán találsz komoly partnert. Mert akinek eddig nem volt rá szüksége, annak szerintem később sem fog hiányozni.
2021. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%
Na. És mért nem mész le te is a Balatonra, és hívod ott egy órára el, vagy mondod, hogy csatlakoznál egy estére hozzájuk?...
2021. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%
Biztos arra vágynék egy csajos nyaraláson, hogy idegen pasikkal találkozgassak :D Nem hiszem, hogy nem érne rá.
2021. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
Ugye te sem gondolod komolyan, hogy a már leszervezett balatoni programot lemondja? Hogy neked nincs életed, az a te dolgod, de másoknak általában van, és nem "társkeresnek" 0-24.
2021. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

"30 felett szerintem nem igazán találsz komoly partnert. Mert akinek eddig nem volt rá szüksége, annak szerintem később sem fog hiányozni."


Ez hülyeség. Mi 30 felett ismerkedtünk meg a férjemmel, és azért akkor mert mindkettőnknek akkor ért véget az első komoly kapcsolata, 7 és 10 év. Lehet, hogy te meg majd 42 évesen maradsz egyedül.

2021. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!