Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy nehéz tinderen férfiként beszélgetni?

Figyelt kérdés
Egész jól el lehet beszélgetni a külföldi cryptopénzes álprofilokkal!

2021. júl. 11. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Én így jártam a Tinderen a lányokkal:


Kb 1 hét alatt 3 match


Visszaír 1:


1. nap

- Szia. "Rövid bemutatkozás" Szimpatikus vagy. Volna kedved ismerkedni?


2. nap

- Szia. Persze.

- Ennek örülök. Hol laksz?

- "Lakhely" Te?

- "Lakhely" Szoktam egyébként arra járni. Nincs messze. Sok szép hely van.


3. nap

- Ja értem. És mivel foglalkozol?

- "Foglalkozás" Te?


4. nap

Eltűnt a match.


Nem válogatnak a nők. Ismerkedni pedig könnyű. Nincsenek nagy elvárásaik. Könnyű elbeszélgetni velük.

2021. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Azért ebből a vázolt beszélgetésből bravur lett volna bármit kihozni.
2021. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen a nem bitcoinos valódi nőkkel elég nehéz beszélgetni.

Ahogy látom ez olyan mint a tánc a férfinak kell vezetnie a beszélgetés fonalát.

2021. júl. 11. 20:04
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Férfiként én is menekülnék egy ilyen unalmas beszélgetésből.
2021. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
1: Ez még legalább értelmesebb nő volt. Nekem aki visszaírt, ő is iszonyat sötét volt. Pl "Mit érdemes rólad tudni?" válasz "Ne akarj megváltoztatni!" :D Bazz azt sem tudom, milyen, de meg akarom változtatni? Whaat? Sötétek mint a vantablack.
2021. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, mert ez azt is jelenti, hogy fogadd el az összes hülyeségét. Ő úgy gondolja, hogy úgy tökéletes ahogy van. Ha valami majd nem tetszik vele kapcsolatban akkor hagyd rá.
2021. júl. 11. 20:47
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Wtf milyen bitcoinos profilokról van szó? Amikor utoljára fennvoltam, még rendes nől voltak fenn, csak épp nem kellettem senkinek.
2021. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Hat kettes, ferfikent irom, hogy randiappon megkerdezni, hogy "van-e kedved ismerkedni" az almoskonyv szerint sem eppen megfelelo kezdes :D


Masreszt a sok szep hely-bol ki lehetett volna hozni tobbet.

Mondasz egy konkretat, rakerdezel megvan-e meg? Esetleg hozzafuzol egytortenetet, ami ott esett meg veled. Szokott-e o oda jarni? Szereti az olyasmi helyeket? Ha nem inkabb miket? Ha igen merre jart meg?


Amiben igazad van, hogy ha kifejtendo kerdesre is par szavas szar valaszokat ad, akkor mar lephetsz is tovabb, mert nem tetszel neki kulonosebben.

2021. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Bocs nem kettes, hanem egyesnek ment.


Es meg egy gondolat: az, ha egy novel igy jartal, egyaltalan nem azert van, mert jaj nehez a nokkal beszelgetni. Hanem eppen azzal a novel kettotok kozott nem volt meg a kozos nevezo, es ezert volt nyogvenyelos. Ez azonban nem hibaja senkinek sem, ettol o sem kocsog, es te sem vagy szar ember, csak nem jott ossze.


Nekem is volt sok ilyen szenvedos beszelgetesem, es a legjobb, hogy ha minel hamarabb lezarod,nem pedig duhongsz rajta.


Mert voltak azert olyan beszelgetesek is, hogy azt vettuk eszre, mar 4 oraja dumalunk es nevetgelunk, minden megeroltetes nelkul :D Na ezekert erdemes vegigszenvedni magadat a semmitmondo bajcsevegeseken.

2021. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
2-es vagyok: Fiúként írtam én is, abszolút adom a kommentedet. Viszont ettől jobb indítás kell valóban, hisz egy ismerkedős appon valószínűleg van kedve ismerkedni.
2021. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!