Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én pl milliomos férfiként sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én pl milliomos férfiként sem tudok ismerkedni, szóval akkor hogy is van ez, hogy pénzeseknek simán megy?

Figyelt kérdés
És csúnya sem vagyok, csak éppen utálom a bulizást meg a kocsmákat, diszkókat. Máshol meg hol tudna az ember?

2021. júl. 12. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Pénzes dolog kifogás meg vígasz azoknak akiket elutaítottak.


Max annyi hogy tényleg vannak ilyen ribik akik csak a pénzre mennek. De ezeket kár lenne a rendes nőkkel egy kalap alá venni.

2021. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Színház,könyvtár,igényesebb pub-ok...
2021. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Általában a 40 éves,szűz, paraszt Pisták mondják ezt, akiknek nem jön össze a bombázó csaj, hogy a pénzeseknek simán megy. Ismerkedni pedig lehet online is
2021. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Itt remekül lehet ismerkedni ;)
2021. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
amúgy nem vagyok milliomos kiváncsi vagyok így lesz e üzenet. és tessék hat is volt, abból még 1 meleg férfi is :DD szóval ennyit arról hogy nem számít ugye? :D
2021. júl. 12. 17:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó de itt olyan emberek vannak akik bekamuznak mindent. Azt sem lehet elhinni ki csaj meg ki nem. Xd
2021. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Bezzeg amikor kiírom hogy szexpartnert keresek és honorálnám is nem ír senki :D

Nem véletlen, a csajok már csak nagyban gondolkodnak :D

2021. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Hát milliomosként azért több eszednek kéne lenni,nagyobb önbizalom,meg hasonlók,de mivel úgy lehetsz milliomos mint atomfizikus,szerintem marad a kocsma..
2021. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
A pénzesekre csak pénzéhesek hajtanak.
2021. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért fontos lenne tisztázni kedves kérdező, hogy milyen céllal akarsz ismerkedni. Rövidtávra könnyen találsz bárkit, de aki csak ennyi infó után már rádír, max pár hónapra tervez veled
2021. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!