Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fog engem valaha is valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog engem valaha is valaki tiszta szívből, elvárások nélkül igazán szeretni?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok.

Átlag külsejű, bár vannak akik szerint csúnya vagyok, es olyan is akad akinek tetszem (de ez általában így szokott lenni)

Szóval nem vagyok rút kiskacsa, bár nagy az orrom.

Ami rettentően zavar, de nem fogom sohasem megműtetni, mert a természetesség híve vagyok.


A külsőségekről ennyit.

A személyiségem, gondolkodásom már egészen más.


Akinek számít bármit is, INFJ a típusom, a horoszkópom nem mondom mert abban nem hiszek.


Nincsenek komoly kapcsolataim. És ezt nem csak a párkapcsolatokra mondom. Nincs barátnőm, akivel megbeszélhetném a gondjaim, akár minden nap beszélgethetnék, vagy közös programokat szerveznénk. És nem tudom miért. Pedig mindekivel kedves, vicces vagyok, de egyszerűen nem érdeklek senkit.

Annyira szeretnék egy barátnőt vagy egy fiú barátot.

Szociofóbiám van, bár annyira nem vészes, de az elpirulás és az izzadás nagyon zavaró tünet.

De nem vagyok igénytelen, buta, k*csög, nem hiszem h lenne olyan dolog amiért nekem sosem lesz egy barátnőm, vagy egy hosszútávú erős párkapcsolatom.

Én nagyon tudok szeretni, ragaszkodó vagyok.

Imádok odabújni a másikhoz, suttogni a fülébe, játszani vele. Hosszasan csókokni.


Akkor mégis mi a probléma?

Miért nem kellek senkinek?

Lehet az a baj, hogy nincs Instam es nem egy muszempillas, tetovalt, mukormos liba vagyok?

Vagy h normálisan állok a dolgokhoz? H nem vagyok túl extrém?

De vannak pasik akiket a fozni tudas hianya zavar, hat azzal nem tudok mit kezdeni, ilyen vagyok sajnos, jobban erdekel a matek.

És ha valami nem úgy passzol, vagy nem érzem a kémiát a másik emberrel otthagyom.

Az igazit keresem, és ez úgy hangzik, mintha most jöttem volna ki 5 évesen az egyik hercegnős Disney meséből, de ez van.


Ha valaki esetleg a szánalmas kis regényem alapján megsajnált, írhat privibe.

És ha van valaki, aki hasonló cipőben jár, szívesen meghallgatom.


A pasi felé elvárás:

Külső, legyen 170 cmnél magasabb es 65kgnal tobb.

Ennyi

Belso: legyen figyelmes, kedves, vicces, de azért tudjon komoly lenni, szabalybetarto, szenvedélyes.

... ;)



Nem szeretnék gúnyolódó, "húzzál az anyádba" típusù kommenteket olvasgatni, úgyhogy légyszí ne írjatok olyat.



2021. júl. 12. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem csak egy unatkozó troll vagy, akkor már kezdem érteni, hogy miért nem kellesz senkinek, de nem tűnsz olyannak, aki ezt fel tudná fogni egy idegentől. Talán egyszer majd rájössz magadtól (vagy inkább nem).
2021. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
74%

"Lehet az a baj, hogy nincs Instam es nem egy muszempillas, tetovalt, mukormos liba vagyok?


Vagy h normálisan állok a dolgokhoz? H nem vagyok túl extrém?"


Ebből a részéből a leírásodnak egyértelműen süt a keserűség és az előítélet. Bármilyen hihetetlen például, de ismerek pár "műszempillás, tetovált, műkörmös libát" és meglepődnél, mennyire normális, támogató, és mély gondolkodású némelyik. Az egyik ilyen leányzó egyébként nem rég fejezte be az MSc-t matematikából (a szakirányát nem tudom hirtelen fejből), ha már a matekot emlegetted. Nyilván vannak rosszindulatú nők is ilyen megjelenéssel, de átlagos szomszédlány típusból is. Az ilyen negatív megnyilvánulások bőven riasztóak sokak számára, például én sem barátkoznék veled egy ilyen elszólás után. Általánosítasz, rosszindulatú vagy, és nem veszed a fáradtságot hogy megismerj embereket.

A normális viselkedés pedig az átlagosat jelenti, tehát pont azt, hogy a legtöbb ember hasonlóan gondolkodik, ennek pedig miért kellene negatívnak lennie bárki számára? A szélsőségek mindig is taszítják az emberek nagy részét. Ebből is sokkal inkább az jön le, hogy konkrétan gondolsz valakire/valakikre, és az irányukba érzett frusztrációdat írtad le, vagy rosszabb esetben tetted afféle "életfilozófiává".

Ezért is írtam, hogy nem ártana fejlesztened magadon, a hozzáállásodon, mert így első blikkre tényleg nem tűnsz túl szerethetőnek, sajnálom. De a jó hír, hogy csak rajtad múlik, leszel-e több, jobb.

2021. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Koszi
2021. júl. 12. 18:50
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
De most ha beszélgetni akarsz innen valakivel, annyit tényleg leírhatnál, hogy "25 éves vagyok, Jászkarafaszajenőn élek" ennyi infóval azért qrva nehéz visszaélni, ellenben egy rakat felesleges kört megspórolsz magadnak.
2021. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kérdező személyisége nem olyan durván fest, egyszerűen furcsa. Furcsa hogy fiatal normál kinézetű nőként ennyire elveszett, hogy a gyakorin nyíltan társat keres, ez annyira szokatlan hogy sokakban felmerül hogy egy kamu troll. De feltételezzük hogy nem troll.

Akkor sem értem hogy ha már idáig ment, akkor meg a korát és a megyéjét/városát nem vállalja fel legalább hogy korabeliek találják meg lehetőleg ne az ország másik feléből. Pl. Én kiírom őszintén hogy 28/f Pest, most mégis mi van akkor? Be nem azonosítanak, csak egy támpontot ad az illetőről hogy be lehessen lőni nagyvonalakban

Ezért én nem írok a kérdezőnek, mert túl nagy az ellentmondás, túl fura, mármint itt a gyakorin furának tűnik

Amúgy meg akár egy kincs is lehet

2021. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:

Okke

23

Heves megye

2021. júl. 12. 19:07
 27/63 anonim ***** válasza:
60%

Na mostmár menni fog a privátözön:

3-2-1-bumm!

2021. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:

Eddig is ment.

De most már légyszi ne szólogassatok be

2021. júl. 12. 19:13
 29/63 anonim ***** válasza:
15%

És ha soha nem fog senki szeretni, akkor mi lesz?

Mit fogsz csinálni?

Mi fog történni?

2021. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
44%

Jól írják fentebb, hogy süt belőled a keserűség/irigység, valamint elköveted azt a tipikus itteni incelekre jellemző hibát, hogy te olyan valakit akarsz, aki feltétel nélkül szeret, de neked azért vannak feltételeid (még ha nem is túl magasak) és hiányosságaid. Az is baj, hogy utóbbiakon eszedbe sem jut változtatni.

Mindezeket megkoronázod azzal, hogy "az Igazit" keresed, aki egyszerűen nem létezik. Miért? Mert minden kapcsolathoz kell áldozat, konfrontálódás, kompromisszium keresés, lemondás. Röviden: rugalmasság és sok munka! Nemcsak az elején, hanem folyamatosan...

De az írásodból süt, hogy te inkább panaszkodsz/kifogást keresel, de 2 fűszálat nem tennél keresztbe. Lustának és önzőnek tűnsz ezek alapján. Pár példa:

1. Zavar az orrod, de beadod magadnak, hogy a természetesség híve vagy (csak 1 csettintés lenne a kívánt forma, akkor is ezt mondanád?)

2. Nem tudsz főzni? "Ilyen vagyok, jobban érdekel a matek" Ez nagyon súlyos! Nem is a konkrét példa, hanem a hozzáállás: "Nem tetszik valami? Akkor szokd meg vagy tiplizz, mert ilyen vagyok."

3. "Az igazit keresem ... de ez van". Megint, jön a megszoksz vagy megszöksz mentalitás, mert ha valami még szerinted is butaság, de szeretnél hinni benne, akkor kitartasz amellett.

4. "Ha valami nem passzol, otthagyom". Ismét bizonyítod, hogy az egocentrikus világképedben neked csak a kész/legjobb "jár", ha jön az első bökkenő, akkor inkább lelépsz, mert hibásan azt hiszed, hogy majd jön Mr. Kész (aki nem Mr. Tökéletes, mert azért azt te is belátod, hogy ő sose fog becsengetni).


Lépj egyet hátra. Neked kellene olyan barát/pár, akitől ha bármit kérsz, csak kifogásokkal jön, esetleg bedurcizik és lelép? Akinek csak az a jó, ha minden úgy van, ahogy ő akarja? Na ugye, most ez vagy te...

33F

2021. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!