Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fog engem valaha is valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog engem valaha is valaki tiszta szívből, elvárások nélkül igazán szeretni?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok.

Átlag külsejű, bár vannak akik szerint csúnya vagyok, es olyan is akad akinek tetszem (de ez általában így szokott lenni)

Szóval nem vagyok rút kiskacsa, bár nagy az orrom.

Ami rettentően zavar, de nem fogom sohasem megműtetni, mert a természetesség híve vagyok.


A külsőségekről ennyit.

A személyiségem, gondolkodásom már egészen más.


Akinek számít bármit is, INFJ a típusom, a horoszkópom nem mondom mert abban nem hiszek.


Nincsenek komoly kapcsolataim. És ezt nem csak a párkapcsolatokra mondom. Nincs barátnőm, akivel megbeszélhetném a gondjaim, akár minden nap beszélgethetnék, vagy közös programokat szerveznénk. És nem tudom miért. Pedig mindekivel kedves, vicces vagyok, de egyszerűen nem érdeklek senkit.

Annyira szeretnék egy barátnőt vagy egy fiú barátot.

Szociofóbiám van, bár annyira nem vészes, de az elpirulás és az izzadás nagyon zavaró tünet.

De nem vagyok igénytelen, buta, k*csög, nem hiszem h lenne olyan dolog amiért nekem sosem lesz egy barátnőm, vagy egy hosszútávú erős párkapcsolatom.

Én nagyon tudok szeretni, ragaszkodó vagyok.

Imádok odabújni a másikhoz, suttogni a fülébe, játszani vele. Hosszasan csókokni.


Akkor mégis mi a probléma?

Miért nem kellek senkinek?

Lehet az a baj, hogy nincs Instam es nem egy muszempillas, tetovalt, mukormos liba vagyok?

Vagy h normálisan állok a dolgokhoz? H nem vagyok túl extrém?

De vannak pasik akiket a fozni tudas hianya zavar, hat azzal nem tudok mit kezdeni, ilyen vagyok sajnos, jobban erdekel a matek.

És ha valami nem úgy passzol, vagy nem érzem a kémiát a másik emberrel otthagyom.

Az igazit keresem, és ez úgy hangzik, mintha most jöttem volna ki 5 évesen az egyik hercegnős Disney meséből, de ez van.


Ha valaki esetleg a szánalmas kis regényem alapján megsajnált, írhat privibe.

És ha van valaki, aki hasonló cipőben jár, szívesen meghallgatom.


A pasi felé elvárás:

Külső, legyen 170 cmnél magasabb es 65kgnal tobb.

Ennyi

Belso: legyen figyelmes, kedves, vicces, de azért tudjon komoly lenni, szabalybetarto, szenvedélyes.

... ;)



Nem szeretnék gúnyolódó, "húzzál az anyádba" típusù kommenteket olvasgatni, úgyhogy légyszí ne írjatok olyat.



2021. júl. 12. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
76%

Kérdeztél, válaszoltunk. Te minek raksz fel kérdést, ha nem bírod elviselni a kritikát? Szépen végigpontoztál mindenkit, gratula.

Buksisimogatást vártál, meg azt, hogy jajj te így vagy tökéletes, blablabla? Szerinted akik most nyáladzanak neked priviben azért csinálják, mert annyira fantasztikus vagy? :D Kapod majd tőlük a válogatott szidásokat hamarosan ha nem akarsz velük randizni.

De tényleg felesleges írogatni, igazad van. Élj tovább az álomvilágodban és aztán lehet csodálkozni, hogy nincsenek barátaid.

2021. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Xdddddd
2021. júl. 12. 20:56
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Az első oldalon azt írtad nem árulod el a korod, de több vagy mint 23. A harmadik oldalon már pont 23 évesnek mondod magad. Már azt sem tudod kinek mit hazudsz. Mellesleg tipikusan úgy írsz mint egy meleg lusta, huszonéves fiú. Kamu vagy!
2021. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod pontosan mit irtam inkabb ne rágalmazz

Nem vagyok se meleg, se lusta (de ha a tobbit kerdezed, lehet mast mondanak) se fiu.

Na cso

2021. júl. 12. 21:24
 45/63 anonim ***** válasza:
61%
Troll a kérdező. Egyre ügyesebb, de mindig lebukik pár aprósággal.
2021. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

#45

Xd, hát még fejlődnöm kell

Amugy te vagy az?

Bp32/F?

2021. júl. 13. 06:15
 47/63 anonim ***** válasza:
42%

Szia szívesen megismernélek de nen írok minek ha a sokadik lennék.

165cm 78kg ha ez nem gond írj.


Nekem sincs sok barátom kapcsolatom még nem volt

Félénkebb típus vagyok szintén tudok szorongni emberek között főleg nők között..

Annyit nem értek hogy 23 éves vagy azt mondod de előtte meg azt hogy nem annyi vagy szoval hogy van ez?

2021. júl. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csak félt elárulni a korát, vagy bármi ilyen konkrét infót, mert személyes és félt megosztani. Ha valódi, akkor egy nagyon félénk, érzékeny gátlásos kiscsaj, aki nagyon kétségbeesett, azért írta ezt a kérdést ki.

Még én győztem meg hogy muszáj megosztania magáról néhány személyes apróságot, mert ismerkedni csak így lehet.

Levelezésnél én még a nevemet is gyorsan megadom, mert egy fontos ismerkedési gesztus, de azért vadidegennek én sem szívesen adom meg az adataimat, csak hát ilyenkor tulajdonképpen muszáj, szép lassan egyre több dolgot kell megadni magáról az embernek.

El sem tudom képzelni hogy ez a nálam sokkal gátlásosabb kérdezővel milyen lehet, nem is írtam neki. Úgyis van ilyenkor 20 másik srác aki ír neki, 21.-nek kár minden szóért, hacsak nem az elsők közt vagy aki írhat

2021. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Nem tudom kire gondolsz, kérdező, de én 31F vagyok, szintén BP.
2021. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzatok a kérdezővel fiúk, csak szivat titeket, ez a hobbija. Akit érdekel bővebb infó róla, írjon...
2021. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!