Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan prostituált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan prostituált, aki fotós is egyben?

Figyelt kérdés

Tinderre szeretnék magamról jó fotókat, de itt jön a probléma. Én hetero férfiként mivel nem dugnám meg önmagamat, fogalmam sincs, hogy mi számít jó fotónak. Mivel nincs Facebookom sem, meg nem vagyok híve úgy alapból a közösségi oldalaknak, így magamat sem szoktam fotózni egyáltalán, tehát még összehasonlítási alapom sincs igazán, meg nagyon nem vagyok fotogén.


Kifizethetnék bizonyos összeget egy fotósnak, de azzal előrébb nem lennék, olyan lenne, mint valami rossz igazolványkép, csak tűéles meg jók lennének a fények.


Csinálhatnék pár fotót és megkérdezhetnék embereket, mint a többi normális ember szokta, de ezzel az a baj, hogy az emberek eleve nem őszinték, mert nem akarnak megbántani, az idegenek meg hülyének néznek, ha a metrókijáratnál kérdezgetem őket, hogy melyik fotót rakjam fel Tinderre.


Meg különben is, ha a Béla haverom azt mondja, hogy a 2-es képet, a szomszéd néni a 3-as képre szavaz, az unokája, aki nekem tetszik, de neki meg pont az olyan emberek az esetei, akik nekem kb. az ellentétem pedig az 4-es képre szavaz, akkor ezekkel nem igazán leszek előrébb.


És rájöttem a tökéletes megoldásra. A prostituáltaknál ki szokott írva lenni, hogy csók szimpátia alapján. Meg, hogy barátnő feeling. Én meg amúgy is ilyen csókolózós, bújós kedves srác típus vagyok, nem úgy mint pár - nőknél jóval sikeresebb - ismerősöm, kollégám, aki meg épp az ellenkezője, ez a "hátulról pakoltam, mint állat, aztán a szájába lőttem", így fogalmam sincs erről a prostituált világról, de nem szeretnék nagyon Mr. Beanként botladozni, mert azt már megtanultam, hogy ha nem vagy magabiztos, akkor mindenhol hülyére vesznek, legyen az bank, telefonszolgáltató, pénztár vagy étterem, itt meg még a szürkezóna miatt olyan is, mintha az AsiaCenterben kérnék eredetiségi tanúsítványt meg áfás számlát. :D


Szóval igazából egy olyan lány lenne jó, aki amúgy nincs teljesen mélyen benne ebben az szakmában, csak a fotózás a hobbija vagy szeretne fotós lenni, de ehhez tőkét kell gyűjtenie, amit ilyen módon próbál megoldani.


Hiszen ha neki szimpatikus lennék (tehát csókolózna és bújna), akkor megbíznám, hogy fotózzon le és amit ő választ ki képe(ke)t, amiken a legvonzóbb vagyok szerinte, azokkal sokkal kevésbé lőhetek mellé, hiszen olyan nő választotta, aki engem vonzónak tart, tehát valószínűleg más olyan nőnek is tetszeni fog, aki szintén vonzónak tart majd engem.



2021. júl. 12. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nemhogy inkább valami elmeorvost keresnél fel.
2021. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos létezik, de ugye azt tudod, hogy a prostituált kb. az utolsó, aki őszinte lesz veled azzal kapcsolatban, hogy mennyire tart vonzónak. Ő csak eljátsza. Inkább keress egy jó fotóst és ha neki elmondod, hogy milyen jelegű képeket szeretnél és milyen célra, akkor nem igazolványképek lesznek.
2021. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a prosti vonzódik hozzád? Ébredj fel, mert bilibe lóg a kezed.
2021. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A prosti azt teszi veled, amit kérsz, mert ebből keresi a pénzt. Ha megfizeted, akkor is eljátssza a bújóscicát meg a csókimókit, ha máskülönben bottal nem nyúlna hozzád. Tök fölösleges abba a hitbe ringatnod magad, hogy ha ő fotóz, akkor majd rádcuppan a hasonló szépségű nő a fotótól.
2021. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én hetero férfiként mivel nem dugnám meg önmagamat, fogalmam sincs, hogy mi számít jó fotónak."

Hát kérdező, én sem játszadozok ilyen gondolatokkal, de azért meg tudom állapítani magamról, hogy jó-e a rólam készült kép.

Inkább orvos segítségét kéne kérned mert elég durva tévképzetek élnek a fejedben. És nem, nem bántásból írom.

2021. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a szomszédot kértem meg, hogy csináljon pár jobb képet rólam az IPhone-jával, és azokat használtam Tinderen. Minek prosti ahhoz vagy profi fotós?
2021. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Youtuben nagyon sok tutorial van, hogy hogyan pózolj, csinálj ötletes képeket. Ha nagyon nem vagy megelégedve magaddal akkor retusáltasd ki ( a jó ízlés határán belűl).
2021. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy thai csajt, aki "freelancer". Vagyis prosti is, illetve stock fotokat is tett fel a netre arulni :)



37F incel

2021. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olyan prostit keress, aki pszichológus is egyben.
2021. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fotós pszichiátert keress
2021. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!