Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy unokatesómn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy unokatesómnak már az ötödik barátnője van idén, én meg lassan 2 éve szingli vagyok? Nem akarom bántani, de ő egy léhűtő és még mindig a szüleivel lakik.

Figyelt kérdés
Én meg itt vagyok egy mérnöki diplomával, külön lakok. Nem értem. Mindketten 26 évesek vagyunk.Ok, ő egy fokkal helyesebb, de én se vagyok csúnya.
2021. júl. 13. 11:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%

#9 Azért ne süllyedj már le ennyire. Szó szerint a maradékra vágysz, amit az unokatesód már előre megpuhított neked?


Próbálj meg önfejleszteni, és magad dolgozni a problémán.

2021. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
azt gondolnám, hogy a nők nem tudták hosszú távon elviselni ezért hamar megpattantak, lehet vannak olyan előnyei amivel feltud szedni egy bizonyos réteget, de megtartani sosem fogja őket..
2021. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%
#7: Akkor igazi hímrimngyó. Mellesleg lehet csak nem árulja el neked, hogy dobták.
2021. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, mert szokták még hívogatni, meg üzennek neki. Láttam. Dunának nem megyek, elég sikeres vagyok a szakmámban :)
2021. júl. 13. 13:30
 15/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem sok válaszadó érezte át a problémát: az unokaöcs annyi nőt képes szerezni, amennyit nem szégyell, a kérdező meg csak egyet szeretne, de ez sem sikerült.

Nos, valamit tud, amit te nem. Azt írtad, mintha lenne benne valamiféle megmagyarázhatatlan "mágnes". Ennek gyakran van megfejthető magyarázata, egyik barátom külsőre nem volt egy Adonisz, viszont az első pillanattól nagyon jól rá tudott hangolódni, érzelmileg mire volt szüksége a kiszemeltnek, így rengeteg sikere volt.

2021. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi 15ös, te rátapintottál a lényegre.
2021. júl. 13. 13:35
 17/24 anonim ***** válasza:
68%

"Én meg itt vagyok egy mérnöki diplomával, külön lakok"

LakoM... De gondolom a mérnöki szakdolgozatodon átfuttattad a helyesírás-ellenőrző programot, ha fejből nem megy.

Amúgy meg nem másokhoz kell hasonlítgatni magunkat. Én pl. nem lennék büszke magamra, ha egy év alatt lenne öt "kapcsolatom", mert ezek közül egyik sem minőségi.

2021. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Még az unokatesódat sem hiszem el, nemhogy amit utána írsz! :DDDDD
2021. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
kérdező nem valamit tud az öcsi ha nem jobban néz ki nállad és jobban kommunikál a nőkkel.. ezek olyan előnyők amiket te sosem hozhatsz be..
2021. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

Fejezzetek mar be ezt a "jobban tud valamit" dumat.


Ez a gyerek egy kisfiu, aki nemhogy elkotelezodni nem tud, de keptelen megtartani egy not. Amint megtudjak, hogy csak nagy az arca, de mast nem tud, dobjak is.


Nagyon pancserka

2021. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!