Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak még nem esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak még nem esett le, hogy a külső nem minden? Inkább egyedül maradnak, ha nem jut bombázó?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a nőkben is van ilyen, de én a férfiakkal szeretnék kapcsolatba kerülni! Csak éppenséggel nem nézek ki úgy mint Amber Heard. Szóval el is áshatom magam... Egy 36 éves nő.

2021. júl. 13. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Egyre inkább úgy veszem észre hogy csak mi nők gondoljuk hogy Amber H meg a többi ilyen csaj kell a ffiaknak - hát nagyon nem :-) Én átlagosnak mondanám magam, 48 vagyok, sok fiatal szerint remekül nézek ki, sorban allnanak ha akarnam (nem akarom). Nem bombázót akarnak hanem igazi nőt, és az nem Amber H...
2021. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak, ha több eszük van mint egy molylepkének, akkor belátják, hogy SOHA nem lesz meg nekik Kate Bekinsale, de még Wolf Kati sem, így beérik a csinos, ápolt Katival a kisboltból. Akkor is, ha nem 180 centi, nincs óriás melle, nem tökéletes a fogsora, és nem derékig ér a haja.

De a nők, ha nem vagy legalább 98%-ig az ideáljuk, akkor inkább várnak 98 éves korukig a Rájengoszlingra, a 27 macskájukkal, egy húgyszagú lakásban, azokat a pasikat szidva, aki elvették a náluk sokkal gyengébb kiadású boltos Katit.

2021. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 moozygoo ***** válasza:
100%
Mindenki azzal szeretne lenni akihez vonzódik, férfi is no is
2021. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%
Inkább egyedül. Miért lennék olyannal aki nem jön be? Kinek jó az?
2021. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%

14.-re.


Ferrari az álmom. De tudom, hogy sosem fog rá telni. :(

Így, most, boldog vagyok a Fordommal. Vagy te járnál gyalog, megy BKV-val?

2021. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

15.


Ford egyáltalán nem rossz. Nekem csak Trabant jutna, annál meg a BKV is jobb :)

2021. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%
#15 :( a nő nem egy autó :( :(
2021. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
26%

17.-nek.


Ez egy szemléletes példa a minőségi szintekre, te nyomorult.

2021. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
9%

"Egy 36 éves nő"



Haha, lement az SMV? 😂


Father Karma lassan dolgozik, de biztosan....



"Ferrari az álmom"



Csinalj egyet magadnak....


[link]


[link]



37F incel

2021. júl. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alig számítana a külsőség de így sem alakul semmi. Rengeteg elutasítás után el veszterrem kissé a reményt és prostik felé fordultam. 26 vagyok szóval még ha te lennél az aki vissza is írna nem írhatok. A korkülömbség túl nagy azért meg nem zavarlak hogy szex kapcsolat érdekel e ha érdekel úgy is van rá lehetőséged.
2021. júl. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!