Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Elgondolkodtatok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Elgondolkodtatok-e már ezen?

Figyelt kérdés
Ha holnap nyernél a lottón és emiatt lenne luxus házad, kocsid, az arcodat amennyire csak lehet szétplasztikáztatnád, a legjobb szteroidokkal könnyedén kigyúrnád magad, ráadásul a legprofibb pszichiáterek megszabadítanának a komplexusaidtól és emiatt özönlenének hozzád a legjobb nők, akkor nem undornál-e meg magadtól hogy te is beálltál az "elnyomó Chad"-ok közé?

2021. júl. 14. 22:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem a legtöbb incelt (és itt az eredeti jelentésére gondolok, azokra, akik szeretnének párkapcsolatot, csak nem jön össze nekik) nem érdekelné, hogy a nők mennyire tapadnának rá ezután, mivel örülnének annak, hogy végre találtak egyet, akivel sikerült összejönniük. Tehát nem válnának nőfalóvá és nem is állnának be a "Chadek" közé.

Másrészt, ha az incel itteni értelmezését vesszük (nőgyűlölők, akik minden sikertelenségük miatt másokat, elsősorban a nőket hibáztatják), ők megint csak magasról tennének a nőkre (igen, így egy halmazban) és ha ezek után tényleg "özönlenének" a legjobb nők, az csak a korábbi nézeteiket igazolná, hogy a nők felszínesek.

És valljuk be, valahol igazuk is lenne. Ha a dolgok mögé nézel, akkor valójában csak annyi történne, hogy lehetőséget kapnának arra, hogy testi és lelki "személyi edzők" valami olyan külsőt kreálnának neki, ami alapján már vonzóvá válnának. De ettől belül ugyanazok az emberek maradnának.

2021. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én ha lottón nyernék sem plasztikáztatnék, vagy szteroidoznék. Ha 10 évig naturalban edzettem, így is maradok :)
2021. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mivan?


Aki luxus házat vesz, az következő életében szenvedni fog az ürességtől. Nagyon rossz karma.


A kocsi önmagában rossz karma, főleg oénz pazarlással miközben a bolygó fele éhezésben él egy egész életet.


Nem plasztikáztatnám magam. A természetességnel nincs jobb.


Nekem nincsenek komplexusaim. Kamasz korom óta erősen tudatos, autonóm életet élek, és kigyógyúltam a mentális betegségeimből.


A chad csávók nem elnyomnak, csak élik az életüket, ahogy mindenki.


Nem undorodnék meg magamtól, csak ha tényleg ennyire anti spirituális lennék a pénztől, amire már nincs esély.


25f incel

2021. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!