Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek szükségük van egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek szükségük van egyáltalán férfira?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam a témán és szerintem ha a feminizmus a nőket teljesen felszabadítaná és nem kényszerítené őket semmilyen gyerekkoruktól kezdődően beléjük ültetett társadalmi elvárás, alapvetően tökéletesen meglennének a férfiak 99% -a nélkül. Elég lenne nekik évente 1 -2 alkalommal egy kinézetben felső 5% -ba tartozó modell fiú, hogy a minimális férfiak iránti szexuális igényüket, amit más nő nem tud megadni, kielégítsék, de egyébként tökéletesen jól megvannak férfiak nélkül.


Nőkre szüksége genetikailag csak a férfiaknak van és az emberi történelem során (már a kezdetektől) ők voltak azok, akik a saját akaratukat és szükségleteiket erőszak és társadalmi elvárások útján a nőkre kényszerítették.


Viszont pont ez volt az oka az egészen mostanáig mindenütt jelenlévő patriarchátusnak is, hiszen csak azok a társadalmak maradtak életben, ahol a férfiak rá tudták kényszeríteni a biológiai ösztönük kielégítését a nőkre, mivel ahol nem így volt, nem született elegendő gyerek.


Mindezekből következik, hogy bár a teljes párkapcsolati szabadság a nőknek előnyös és jól érzik magukat benne, az emberiség fennmaradásáért ezt mégis muszály bizonyos szinten korlátozni. Másik lehetőség a klónozás, vagy a férfiak számának drasztikus csökkentése abortusz/hormonkezelés (melyik nő mit választ) útján. Így a jövőbeni társadalomban csak nők lesznek és nem lesznek többé háborúk/konfliktusok.



2021. júl. 15. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
Érdekes kédés..nem hinném h szüksegből összejönnék valakivel..illetve mást sem szeretnék hülyíteni, mivel mikor megszűnik a "szükség" elhagynám..volt olyan időszakom mikor anyagilag jól jártam volna egy férfivel, de sosem leptem volna erre az útra..a múlt meg már csak múlt..
2021. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
90%

Erről a kérdésről megoszlanak a vélemények.


Én azt látom a saját környezetemben és a saját tapasztalatom is az, hogy pár nőnek csak addig jó és addig kell a férfi, amíg meg nem születnek a gyerekek, utána már csak szinte igáslónak kell a férfi a nő számára, mert szexuálisan és érzelmileg is eltolja magától a férfit.

Természetesen ez a véleményem nem minden nőre vonatkozik.


Volt olyan kapcsolatom,és ismerek mást is, aki így járt,amiben csak addig voltam jó, ameddig a ház kulcsrakészre fel nem épül, utána már mehettem a levesbe.

Pl. egy ismerősöm úgy járt, hogy felépült a ház, megszületett a két gyerek, utána már a feleség teljesen eltolta magától a férfit szexuálisan és érzelmileg is.

Közölte a csaj a férjével, hogy verje ki magának, mert ő nem szexel vele.

Csak addig kellett számára a férfi, ameddig el nem érte a célját a nő.

Vagyis lett ház, gyerekek.

A srác meg annyira buta volt, hogy inkább ott hagyott mindent a gyerekekre hivatkozva és nulláról kezdte az életét.


Én csak annyi különbséggel jártam másképp, hogy nálunk nem volt gyerek.

A csaj csak akkor változott meg, miután felépült a ház.

Nagyképű és hazudós lett.

Megromlott a kapcsolatunk és picsán lettem rúgva.



Vannak nők, akik simán el tudnak éldegélni férfi nélkül.

Ugyanis nincs szükségük a férfi pénzére, magára a férfira, mert anyagilag teljesen önállóak.


Ez a véleményem is saját vélemény.

Vannak nők, akik válogatnak.

Mert nem kell nekik egy szakmunkás végzettségű, vagy egy érettségizett férfi.

Nem kell nekik egy olyan férfi, aki csak 250-300.000 forintot keres havonta.

Vagy egy öreg autóval rendelkezik, esetleg albérletben él.

Elvárják, hogy a férfi minimum 5-800.000 forint között keressen, alig pár éves több millás autója legyen, hatalmas, több szobás ingatlannal rendelkezzen.

Ezeket azért írtam le, mert sajnos ilyeneket is olvastam itt a, GYK-n, hogy, ezek az elvárások pár nőtől.

De kihangsúlyozom mégegyszer, hogy nem minden nő ilyen!


Szóval, nem minden nőnek van szüksége férfira.

2021. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
A szükség a rossz szó..
2021. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 A kérdező kommentje:
83: A kell -e jobb, ez igaz.
2021. júl. 23. 20:49
 85/85 anonim ***** válasza:
100%
Igen a nőknek kell férfi, kb erről szól minden romantikus film, szükségünk van férfiaka..van aki önmagát is feladja csak szeresse a számára vonzó férfi..sok okból de szülségük nincs férfiakra közvetlenül..gondolj bele mikor a nők maguk maradtak háború idején mindent tulajonképpen megcsináltak..ételre, vízre, levegőre van szükségünk, de igaz ez a férfiakra is..
2021. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!