Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LÁNYOK, kezdenétek vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, kezdenétek vele, vagy sem?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, nem kell tahó módon személyeskedni.


Van egy pasi, nagyon egy hullámhosszon vagytok, és már az összeköltözés szélén álltok, sőt, célzott a gyűrűre is.

Jó pasi, diplomás, művelt, nincs komoly exe, sem gyereke, sem hitele.

Viszont. A lakása és a kocsija a munkahelyének a tulajdona, és a fizetése is papíron csak minimálbér. A munkahelye, a szülei/családi cégük, ahol ő semmilyen formában nem tulajdonos.

Azaz, váláskor neked semmi nem jár majd. Vagy majd a szülők halála után, olyan 25-35 év múlva. >:)


2021. júl. 15. 10:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs saját kereseted?
2021. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

,,váláskor neked semmi nem jár majd"

Remek előrejelzés. Mármint a válás... Én nem akarok válni. MOndjuk házasodni sem. Csak egy papír.

Tipik nőgyűlölő, általánosító kérdés. Továbbra is lexarom személy szerint a vagyonotokat.

2021. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Amíg el nem olvastam a válásos részt, addig szimpi voltál... Mi a faxért kéri meg valaki egy nő kezét, ha már tény szintjén belekalkulálja a válást?

Nem a pénzeddel, ingatlanoddal, kocsiddal van a baj, hanem a buksiddal.

2021. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ja értem, a nő kérheti a házassági szerződést, de a férfi nem védheti a saját és a családja vagyonát, ugye? >:)
2021. júl. 15. 10:20
 5/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem írta hogy nő lenne. Nekem eszembe se jutott miközben olvastam, hogy ezt nő írta. Tipik provokáció férfitól. Pénztárcában turkáló, meg se házasodott de már váláson nyerészkedni akaró nő, ahogy ő elképzeli...
2021. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Mióta gyűlölöd ennyire a nőket, kérdező?
2021. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

1. akivel én eljutok oda, hogy már összeköltözés/eljegyzés, az több éves kapcsolat. Nyilván nem zavar ez a része, ha eddig sem zavart.

2. olyanhoz nem megyek, aki már eljegyzéskor a válást vizionálja. Mást gondolunk a házasságról, ezért nem mennék hozzá.

3. Nekem van saját házam, keresetem, nem kell eltartani. Huszadrangú kérdés, hogy neki van-e és mennyit keres, ha amúgy minden más passzol.

2021. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Pasi vagyok, de nálam automatán off üzemmódba kerülnél.


Ha pasi vagy, akkor meg keress egy hobbit.

2021. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
3. vagyok, bennem se merült fel, hogy nő a kérdező. Csak egy egoista pasi, aki védi a nem létező javait a nem létező nőjétől. :D
2021. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%

Jók ezek a "tegyük fel / mondjuk, hogy van egy" kezdetű kérdések, amiket a napi sértett incel ír ki, olyan tulajdonságokkal felruházva az egész női nemet, amik rohadtul nem jellemzőek.


Teszik ezt néha tenyérbemászó, undorító módon (ez a kérdés pont ilyen), aztán vannak a "furfangos" nőgyűlölők, akik próbálják finoman hergelni a népet, pl. ez: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A jónép provokálása helyett inkább keress valami hobbit, kérdező. Sportolj, olvass, sakkozz stb. Bárminek több értelme lenne, mint a gyakorin gyűlölködni felborzolt szemöldökkel azért, mert a jelenlegi hozzáállásod miatt neked "nem jut" nő. (ezt is imádom, amikor így fogalmaz az éppen aktuális tárgyiasító kretén, hogy "nőt szerezni", "nem jut nő" stb., mintha a nő valami erőforrás lenne, amit neki meg kell szereznie)

2021. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!