Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LÁNYOK, kezdenétek vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, kezdenétek vele, vagy sem?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, nem kell tahó módon személyeskedni.


Van egy pasi, nagyon egy hullámhosszon vagytok, és már az összeköltözés szélén álltok, sőt, célzott a gyűrűre is.

Jó pasi, diplomás, művelt, nincs komoly exe, sem gyereke, sem hitele.

Viszont. A lakása és a kocsija a munkahelyének a tulajdona, és a fizetése is papíron csak minimálbér. A munkahelye, a szülei/családi cégük, ahol ő semmilyen formában nem tulajdonos.

Azaz, váláskor neked semmi nem jár majd. Vagy majd a szülők halála után, olyan 25-35 év múlva. >:)


2021. júl. 15. 10:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
77%
Az engem nem zavarna, hogy a váláskor nem tömnek ki pénzzel, mert így is van normális egzisztenciám. Az lenne itt inkább a kérdés a számomra, hogy abban az esetben, ha megromlik a családjával a kapcsolata, és kirakják a lakásából, mit tenne. Az nem tetszene, ha rá akarna venni, hogy a saját lakásomat írassam a nevére félig, beköltözne hozzám, aztán utasítgatna, hogy ő ezt meg azt akar oda.
2021. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
53%
Ez is egy k..va extrém példa...
2021. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, néha hagyd le a szemöldököt a szmájliról, mert így felismerhető vagy.
2021. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze eleve ilyennel. Nálam off ha valaki a családi bizniszben dolgozik, mert abból jó sose sül ki. Igen, tudom van ezer meg egy kivétel, de az én ismerettségi körömben ez eddig mindig rosszul jött ki. És nem egy esetleges válás miatt, hanem mert általában jött egy konfliktus a családban és széthullott az egész. Én ilyennek nem akarok a részese lenni. Önálló és független férfit keresek. A függetlent itt nem csak arra értem, hogy külön lakik a családjától, hanem arra is, hogy teljesen külön életvitelt folytat.
2021. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Csaladi bizniszben nem jelentenek be rendesen? Azt hogy?
2021. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

30, ha valóban így működne, (már eleve a 100 milliós vagyon ritka főleg 30 körül) akkor tömegesen lennének gazdag elvalt nők a világban. Még akkor is, ha ez egy kisebbség. Ha meg annyira kicsi kisebbség, hogy alig akad, akkor valóban sértő, ha a párodat ide sorolod.

Ettől függetlenül nekem alap a házassági szerződés, mert, ha úgy alakul, az amit ott lefektettünk, már nem képezheti vita tárgyát. Jobb hideg fejjel dönteni erről, mint akkor, mikor mindenki tele van haraggal, tüskékkel. De nem azért, mert egy számító alaknak tartom a párom, aki pár év után majd nevetve akár lelépni a vagyonommal. Az ok, amiért kéred sértő. Én azt feltételezés, hogy a dühtől, sértettségtől elvakulva fogunk rossz döntéseket hozni, te meg arra alapozó, hogy számító dög a másik.

A kérdező alap felvetésére reagálva, soha nem is jutnék el egy ilyen emberrel az összeköltözésig. Egyrészt, olyan házba nem költözök, ahol én legfeljebb állandó vendég leszek és bármikor ki lehet alólam rántani. Alap lenne, hogy közösen veszünk házat és nem anyukádék kenye-kedve szerint élünk. Másrészt, olyan ember se kéne, aki tudatosan kiskapukkal mahinál. Teszem azt, kölcsönt szeretnénk felvenni (közösen, hiszen ha egy család vagyunk így normális), amit a két ember jövedelme alapján adnak meg. Mire mennénk a tieddel? Másrészt megint csak anyukádék jóindulatán múlik mennyit kapsz. Ha valami nem tetszik neki és befenyít és onnantól tényleg csak minimálbért kapsz, akkor sem tehetsz semmit. Ilyen esetleges életet nem élnék, ahol minden mozdulatunk anyutól függ. És akkor az alap koncepcióba még bele se kötöttem, ami miatt így élsz.

Ha valaki egy utolsó rongy embernek tart, aki úton, útfélen ki akarja játszani, meg akarja lopni, akkor az ne éljen velem együtt. Vagy van bizalom és közös élet, amibe a közös otthon, a házimunka, a gyerek és a vele járó felelősség és munka, az anyagiak egyaránt tartoznak, vagy eleve nem kell komoly kapcsolatot építeni és főleg házasságosdit játszani. Mert innentől kezdve, mindkettő csak nevetséges látszat.

Amíg a párommal csak párkapcsolatban vagyunk, addig nekem se gond a külön kassza, megy minden felesbe és kész, de alap, hogy házasság után közös kassza lesz, mert egy család leszünk, régen rossz, ha mint a hörcsög dugdossuk egymás elől amink van. Ilyen alapokon álló kapcsolatba eleve nem házasodnék és főleg nem vállalnék gyereket.

2021. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!