Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mire gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mire gondolnátok, ha társkeresőn ez lenne kiírva a férfi adatlapjára?

Figyelt kérdés

Amúgy egy nagyon charme-os alpha kinézetű és beltulajdonságú pasi gentlemanről van szó. A profile képén dögös mosollyal néz a kamerába a ray ban napszemüvege mögül, a mottója pedig ez:

"Jöttek hozzá sexy ladyk Kassáról és Lőcséről,

Hogy photot készíthessenek a fél méteres lőcséről!"



2021. júl. 15. 15:16
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Tégyen igazságot a mayorság fehércselédei között, gentlemen jóuram! Magán civakodnak a szűzies hölgyleányok!
2021. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

#32

Nem.

De én már nem is ő vagyok 😃

#31

2021. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

omg


Impostorok járnak az oldalon. Mindenkinek kellene egy bossy alpha male, aki megvédi a jealous népségtől.

2021. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de valahogy ennek a nagyon alpha kinézetű és beltulajdonságú kérdezőnek a közelébe kellett kerülnöm, bejutnom a kérdéséhez 😃
2021. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ki a hóra, el impostorro!
2021. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Nincs is 😜


És amúgy is, lenne szíved egy asszonyságot meginvitálnod ilyesféle igazságtételre?

2021. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Szálljunk be egy rapid ringbe a lovagi tornán, el impostorro!
2021. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Egy gentleman nem hív ki hölgyeket ringbe, távozok is eme alávaló társalgásból! További minden jót Önnek!
2021. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Én is hölgyleány vagyok, kérem alássan. Nekem nem bütykösödik a kezem a vajköpüléstű, de látom, magácska csupán az alpha lovagra vetné ki szűzies hálóját. Charmant elmére vall!
2021. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, egész szépen össze jöttünk hárman mi fehér népség, hogy finom szavakkal megszóljuk gondolatainkat. Főleg előttem szóló hölgyleány 🤣


De ha te is nőiszemélynek érzed magad, lovagként szóló beszédpartnerem, azt hiszem ki kell állnom a harcba, hogy megvédjem magamnak charmeos alfamale kérdezőt!

2021. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!