Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiányzik már a szex, a prosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik már a szex, a prosti lehet megoldás?

Figyelt kérdés

Béna vagyok a lányok felszedésében, és nincs is hely, ahova úgymond hazavihetném a lányt, mivel még otthon lakom, egyszemélyes ágyam van, stb.


Viszont 31 évesen már hiányzik a testiség, csak ettől a megoldástól is ódzkodom egyelőre. Nehéz ügy.


Ha elkezdenék tapasztalatot szerezni fizetős nőknél, az átmenetileg mennyire lenne jó megoldás? Arra gondoltam 1-2 havonta mennék...


Valaki volt hasonló helyzetben? Vagy ismert ilyet?



2021. júl. 17. 21:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az a baj ha a covid lesz a kifogás akkor kb soha nem érdemes menni, mert esélyes, hogy rajtunk marad évtizedekig ez.


2022 re akarja Vitya felhúzni a magyar vakcinagyárat, ebből sejthető. Mivel mérnök vagyok ismerek cégeket, akik ezen dolgoznak már.

2021. júl. 18. 06:57
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes, hogy akik korábban óvszer nélkül szexeltek össze-vissza mindenkivel nem félvén az HIV-től és szifilisztől azok most rettegnek mégcsak meglátogatni is másokat a covid miatt, melybe az 50 év alattiak alig 0,001% halt eddig bele...
2021. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
12: Az, hogy nem hal bele, még nem sokat mond. Csökkentett tüdőkapacitással tovább élni 20-30 évet legalább ugyanannyira sz_r dolog. Vagy tünetmentesen átadni a 70+ éves szüleidnek/nagyszüleidnek akik esetleg mégis belerokkannak, az is szívás.
2021. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben kicsivel fiatalabb koromban, én végül felszedtem egy nőt és hazavittem, szülők épp nem voltak otthon, az egyszemélyes ágy meg nem volt kényelmes, de lehetett rajta szexelni. A nőhöz is fel lehet menni, vagy ha nagyon muszáj, akkor pl. parkban elintézni a dolgot, bár első alkalomhoz talán meg kéne adni jobban a módját.
2021. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak mostanában nem olyanok a nők mint régen, hogy lehet mondani nekik: "Gyüttem szexelni Mari!"
2021. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Siman el kellene menned prostihoz. Csak gondolj arra hogy egy egyetemista lanyt tamogatsz hogy tudja fizetni a tanulmanyait :D A legtobben ezert csinaljak
2021. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%
Csak arra figyelj ne szokj nagyon ra mert ha baratnod lesz akkor nem mehetsz es lehet hogy megszokas miatt a baratnodnek is adsz penz szex elott :D
2021. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A feszültséget csökkenti, nyugodtabb leszel, úgyhogy átmenetileg teljesen ok.
2021. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!