Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul jarok, ha egyedul maradok agglegenynek? Mi a tapasztalatotok a korulottetek elok koreben? 35 F

Figyelt kérdés
Nem talalok tarsat, soha nem is volt hosszutavu kapcsolatom lannyal. Nagyon maganyos vagyok. Felek, hogy egyedul maradok.
2021. júl. 18. 19:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

10es és te hol ismerkedsz ?


35F

2021. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
11 azért vagyok egyedül mert sehol. De ha a netre gondolsz arról vélemény. Van egy autód, nem használod vajon mikor lesz rá több jelentkező ha meghírdeted vagy ha látják hogy nem mozdul a az udvarról??
2021. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
12 pontosítva: ha egy lány regisztrál egy netes oldalra sokkal több pasiból kell kiválasztania egyet, mintha 10-20 ismerős pasi tudná hogy ő szingli. Tehát a pasik esélye társkeresőző lányoknál kisebb.
2021. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

4-es!


És ennek mi köze van a családhoz? Még több családos, na meg kisemmizett férfi hal meg ugyanezen okok miatt.

2021. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem 4-es vagyok, de válaszolok.

Az a közé hozzá, hogy az ember társas lény. Biológiai szükséglet a társ és az utód. A lélek pedig kihat a testi egészségre. A 4-es válaszban említett férfiak egészségbeli romlásában valószínűleg vastagon bennevolt a magány, a társ és az utód hiánya. Az életükből hiányzott a cél és az értelem, így nagyobb valószínűleggel élhettek önpusztító életmódot is, hogy kitöltsék az űrt.

2021. júl. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ember társas lény, ennek ellenére mégis vannak akik úgy döntenek - esetleg egy nagy csalódás után-,hogy mégis egyedül élik az életüket.Ha el tudja ezt fogadni, jól érzi magát így, vannak olyan emberi kapcsolatai akik a magányt enyhítik, az Ő döntése.
2021. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem kéne, hogy kizárólag a partner és a gyerek legyen az élet értelme. Egy tevékeny, kreatív egyedülálló ember sokkal boldogabb lehet, és sokkal többet tehet az emberiségért, mint a családos, de amúgy céltalan életet élő polgártársaik.
2021. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
55%

Emberek, a biológiánkat nem tudjuk kijátszani! A társ, az utód iránti vágy az belénk van kódolva. Csakúgy, mint az evés vagy az alvás. Persze nem olyan látványosan nyilvánul meg a hiány, de attól még ez is egy alapvető szükséglet.

Most mondanád valakinek, hogy ne táplálkozzon, inkább keressen hobbit, mert élelem nélkül is lehet élni? Hát nyilván nem! Akkor ebben a témában miért beszéltek ilyen könnyelműen?

2021. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%
18-as, azért ez nem annyira evidens. Pontosan az ellenkezőjét látom manapság: nagyon sokan nem szeretnének gyereket. Emiatt a tartós párkapcsolatra sem törekszenek olyan módon,hogy X éves korukig elköteleződjenek mert ketyeg a biológiai óra.
2021. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
71%

#18: És te hogy nyilatkozhatsz mindenki nevében? Én hamarosan 50 éves leszek, és nem hiányzik az életemből se társ, se gyerek. Szép életem volt, nagyszerű nőket szerettem, bejártam a világot, izgalmas kalandokat éltem át, a legtöbb ember csak álmodozik ilyesmiről. Szép házam van, egy fillérrel sem tartozom senkinek, a nyugdíjas éveim be vannak biztosítva, egészséges vagyok. Rengeteg a szabadidőm, sokféle hobbim van, az olvasást és a filmeket, játékokat sosem unom meg. Olyan munkám van, hogy ha kedvem tartja, egy hétig nem megyek be dolgozni. A legtöbb barátommal 20-25 éve vagyunk együtt jóban-rosszban. Még soha nem éreztem magam magányosnak.

Tényleg irigyelnem kéne azt, aki egy sárkány feleséggel meg több hisztis, hálátlan gyerekkel együtt nyomorog egy panelban, húsz évnyi fizetendő hitellel a nyakában, retteg a kirúgástól, az egészsége romokban, egyetlen perce sincs pihenni vagy szórakozni? Az ő élete annyival jobb, mint az enyém? Ugyan már...

2021. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!