Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet kiszűrni a szélhámo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiszűrni a szélhámosokat?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, teljesen normálisnak tűnt, abszolút udvarias, kedves ember. Érdeklődött irántam, elkezdtünk beszélgetni. Aztán kiderül, hogy minden lányt szédít a munkahelyen. Ha nem úgy mondják, nem hittem volna róla.

Rákérdeztem, az volt a válasz, hogy az nem jelent semmit. Közben olyanokat meséltek, miket csinál, mond.

Van valami módszer arra, hogy kiszűrjem az ilyen fiúkat?

Mert amúgy rég nem foglalkoztam ilyesmivel.

Köszönöm.

25/N


2021. júl. 19. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon lehet őket kiszűrni, amíg jobban meg nem ismered.
2021. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi. De épp ezaz, hogy nem akarok belefolyni, jobban megismerni és hogy ő megismerjen, amíg nem tudom, hogy milyen ember valójában.

Tudom, ez így rossz, hisz erre való az ismerkedés.

De azért kérdeztem, hogy másképp ki lehet-e szűrni az ilyet.

Köszi amúgy.

2021. júl. 19. 08:30
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Igy. Kiismered megfigyeled


Anno nalunk is volt ilyen srac olyan jol esett a kozeledese, mikor viszint meglattam hogy csak epp ehhez is ahhoz is amahoz is közeledik es mindenki oda vissza van erte, ugy helybol "lehervadtam" es onnanstol ignoltam. Hát neki mégcsak fel se tűnt.

2021. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
*ignoráltam
2021. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálam is ez volt! Sajnos elhittem hogy komolyak a szándékai. Egyáltalán nem az az ember akinek gondoltam!
2021. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Cuki vagy. Neked az nem eleg jel, hogy minden csajt szedit es meg veri ra a nyalat?


Bocsi, de ha te nem vagy kepes ebbol eleg infot leszurni, az a te bajod.

2021. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Így lehet kiszurni, hogy mesélnek róla mások. Ez a jobbik eset. Az online ismerkedésnek meg pont ez a buktatoja, semmit nem lehet tudni egy toled 50kmre elő emberről, azt hazudozik amit csak akar.
2021. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Megkerdezed... Ennyi
2021. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Én például okultam az iskolás éveimből. Alapjáraton határozott, erős személyiség vagyok, meg persze suli mellett dolgoztam is, de! Már jó ideje igyekszem gyámoltalannak, félkegyelműnek, na meg persze végtelenül szegény, nincstelen senkinek mutatkozni, így nagyon könnyű kiszűrni a rengeteg szélhámost. Hiszen sokan annak idején vagy a pénzemért, megtakarításaimért akartak velem lenni, vagy afféle "trófeának" kezeltek, hogy legyen kivel büszkélkedniük mások előtt, de a módszeremmel ugyebár lemorzsolódik a sok szélhámos...


29/F

2021. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Igen, feküdj le vele és utána kiderül. :D
2021. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!