Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok járnátok olyan jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan jóképű sráccal akinek kicsit lóg a bőre a karján meg a hasán, mert régen nagyon túlsúlyos volt?

Figyelt kérdés
Csak őszintén:)

2021. júl. 19. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem ez számít. Amúgy nekem ez még imponál is, mert azt jelenti van akaratereje a csókának. De ha téged zavar vágasd le a fölös bőrt.
2021. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha ízig vérig férfi és oda is van értem, akkor ez a legutolsó szempont:))
2021. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összkép számít, ha kicsit lóg a bőre, az simán lehet, fel sem tűnik, amilyen vaksi vagyok ilyen dolgokra. (Ha a párom egyszer nem hívta volna fel a figyelmem arra, hogy O lába van, szerintem a mai napig nem tűnt volna fel... pedig amúgy elég látványos, nem is értem, hogy egy évig hogy nem tűnt fel :D. Csak nekem kiszűri a szemem.)
2021. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Nekem is vannak csíkjaim, én is küzdöttem a súlyommal mindigis.
2021. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem gond. Sőt, értékelendő hogy volt ekkora kitartása változtatni a külsején, életmódján.
2021. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg is ez történik és nagyon boldogok vagyunk a barátommal

23n

2021. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2021. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert ez arról árulkodik, hogy milyen akaratereje és kitartása van a srácnak. Tudom, hogy a lógó bőrök mögött nagyon sok munka van és ez becsülendő. Ha téged viszont gátol abban, hogy magabiztos legyél és büszke az elért eredményre, akkor egy ilyen hosszú út után a megfelelő mozgásformák kiválasztásával tudsz még ezen javítani.
2021. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Dunába veled!
2021. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
érdemes szép arcú striás nőknél kezdeni, ha meg lekoptatnak akkor meg mondod neki, hogy senki sem fogja ennyire akarni azókat a striákat te szuka !
2021. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!