Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nincs olyan baráti társaságom, vagy hobbim, ami elősegíteni az élőben való ismerkedést, ezért tinderre kényszerültem. Nem vagyok csúnya, naponta 5-10 matchet össze tudok szedni. Viszont nem tudok ezzel semmit kezdeni. Mindenkinek egyedi, fantáziadús, de nem erőltetett szöveget írok. Kérdést is teszek a nyitóüzenetbe, hogy könnyebben tudjon a másik fél reagálni. Általában a következő pontok közül kerül ki a végeredmény:

- egyáltalán nem kapok választ/unmatch/1-2 üzenet jön max, utána eltűnés

- csak én kérdezek, és 1-2 nap után ráunok a párszavas válaszokra

- egész jól elbeszélgetünk, de a randira soha nem ér rá

- kiderül, hogy valami betegsége van/több órára lakik/photoshoppolt az összes képe

- második randira soha nem ér rá, hiába volt első randin kézfogás/ölelés/csók

- nem ismerkedni van fent

Amit tudni kell rólam: átlagos, 178 cm magas vagyok, ami ki van írva. A jóképűség szubjektív, de a matchek alapján nem vagyok csúnya. Nem vagyok kigyúrt, de sportos alkatom van. Diplomás vagyok, önálló életet élek egyedül a fővárosban, a saját lakásomban. A randin mindent én állok/állnék, a lányért ha akarja kocsival megyek, és mindig kocsival viszem haza randi után. Hosszú távú kapcsolatot keresek, amit a beszélgetés elején tisztázni szoktam. Nem élek léhűtő életet, vannak hobbijaim, sokat vagyok természetben/külföldön, folyamatosan képzem magam. Odafigyelek magamra, van stílusom öltözködés terén, igényes, ápolt vagyok.

A baráti körömben nagyon sok olyan van, aki közel a harminchoz szüleinél, koliban vagy albérletben él életcél nélkül, mindennapos bebaszós bulival, kissé igénytelen/ápolatlan külsővel. Mégis könnyebben találnak maguk mellé valakit, mint én.. Másoknak fél év alatt jut 4-5 match, mégis sikerül párkapcsolatot kialakítaniuk. Szóval mi az istent ronthatok el, ha papíron és mások szerint is egy egész jó lehetőség vagyok? Talán az a baj, hogy túlságosan top lányoknál próbálkozok, akiknek minden ujjára jut száz kérő? A folyamatos szexkapcsolatoknak is az lenne a titka, hogy olyanoknál próbálkozok, akik engem elérhetetlennek gondolnak? Tényleg szeretnék már rájönni, mert egyre frusztráltabb vagyok emiatt.


2021. júl. 20. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert görcsös hiányállapotból csinálod. Ez csakis önmagához vezet vissza. Magaddal miért nem vagy rendben?
2021. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Felejtsd el a nőket. Lefőtt neked már a caffe.
2021. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendben vagyok magammal, de hiányzik az életemből a romantika és az intimitás, emiatt nyilvánvalóan hiányállapotból csinálom. Ha nem hiányozna egy társ, akkor nem regisztrálnék társkeresőre.


Lefőtt a kávé? 24 évesen?

2021. júl. 20. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"tinderre kényszerültem. Nem vagyok csúnya, naponta 5-10 matchet össze tudok szedni. Viszont nem tudok ezzel semmit kezdeni."

Minden rendben van veled, csak gondolom, nem a tinderen van, akivel majd megtaláljátok egymást.

2021. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, mert ugyanezek a tinderes tapasztalataim, nem véletlenül untam rá az egészre. Innen gyakoriról több lánnyal alakult ki kapcsolatom(legyen szó barátságról vagy szexkapcsolatról), mint a tinderről.

Egy rakás szar arcoskodó oldal, ahova a többség egót fényezni megy, vagy unaloműzőnek használja, vagy valami tökéletes túlidealizált álomképet kerget ami soha nem jön el.

2021. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En azt mondom engedd el a tindert. 23 eves vagyok, lany es utoljara rekord ido alatt, 45 perc alatt gyult ki a 99+ likeom (ja es nem is pesten elek, tehat nem a nagy szamok torvenye). Lenyeg a lenyeg szerintem jol nezek ki.

A problema ott indul, hogy en pl nagyon keves embert huzok jobbra. Akit igen, azzal altalaban matchelek is, de onnantol igazan vicc az egesz. Van, hogy meg en is irok eloszor, de ilyen egy szavas valaszok jonnek vissza. Nem az, hogy en konyveket irok nekik, de kerdezgetem oket, tenyleg prpbalom fenntartani a beszelgetest.

Sok fiu baratom panaszkodott emiatt a tinderes lanyokra, pont ezert is figyeltem, hogy biztos ne ez legyen rolam se a benyomas.

Szerintem sokan nem is ismerkedni vannak ott, csak megnezni, hogy hany ember jonne nekik ossze.

Egy siralom ez az app.

Max annyit tudok tanacsolno, hogy szerintem ne beszelgess sokaig tinderen, minel hamarabb probalkozz talalkozni. De igy se lesz sok remeny a dologban.

2021. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert őt csak valós emberek lájkoljàk akiket ismer.

És az ismerősei.

2021. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te a mainstream vonalakat használod ismerkedésre, akkor ez lesz. Hidd el, ott licitálás folyik a nőkre, akikkel te beszélgettél, azok több vasat is tartottak a tűzbe. Azok nem randik voltak, hanem pofavizitek. Rájöttek hogy nem vagy befutó, ennyi.


Meg kellene érteni a férfiaknak, hogy a nők választanak, a férfiak meg sorba állnak. A kivétel az, aki piszok jól néz ki. Csinálj női reget, csinálj jamus pasi reget valami szuper hapsi fotójával. Egyből megvilágosodsz!

2021. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még, mégiscsak jó volna kollégákkal, bárkivel néha elindulni a világba, a szombat estébe pl. Élőben sokkal egyszerűbben menne, ott rögtön kiderül a szimpátia és nem áll a sor mögötted, hogy még ők is szeretnének a hölggyel...


De ha már tinder: ne add fel az eddigi rossz tapasztalatok miatt! Ahogy más is írta, ez húspiac, több vasat tartanak a tűzben. Tudom, nehéz és kiátástalannak tűnik, de eljön a Te nőd is. Tarts ki! Hidd el, tapasztalatból írom. 44 éves nő vagyok, sokáig neteztem - chat, telefon, egy kávé valahol... rengeteg ilyenen kellett túl lenni, míg megjött az, aki tényleg az enyém.

2021. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem hónapok alatt nem jött össze 5 match 😂


21F

2021. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!