Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nagyon megrökönyödnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon megrökönyödnétek, ha a sokadik randin kiderülne, hogy az udvarló az nem egy diplomata, hanem csak egy szobafestő mázoló?

Figyelt kérdés
Cserébe kedvezményesen kifestené a lakást.

2021. júl. 20. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem a "Jó estét nyár, jó estét szerelem" kora, kérdező. Szerintem ma a legtöbb fiatal nő tud valamilyen idegen nyelven.
2021. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a film ugrott be. Már ott is gyakran feltűnt a lányoknak, hogy kamuzik. Egy darabig ügyesen kihúzta a fejét a hurokból. Szerintem élőben is feltűnik, hogy valaki diplomás, több nyelven beszélő értelmiségi vagy max. érettségije van.
2021. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

"Kicsi Görög vigyél engem Tanganyikába.

Honosítunk szilvát, meglásd nagy lesz az ára.

S hazajövünk aztán barnára sülve

S a többiek a gutától meg lesznek ütve. Á-á-á.


Kicsi Görög én nem megyek Tanganyikába

Maradj te is, meglátod itt nem leszel árva,

Hosszú útra kelni nem mindig szabad

Éjszakára tartogasd álmaidat.


Tanganyika messze van, de biztosan szép hely

Elutazol innen és majd vissza se nézel

Napsütésben éled majd az életedet

De idegennek lenni mégis rossz lehet.


Nézd a szilvát! Rásüt a nap. Forint az ára.

Jön egy lány és meglátod, hogy nem vársz hiába.

Minek itt keresni álomlányokat?

A legszebb az, ki ébren is csak melletted marad."

2021. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon fenyeget ez a veszély. Nem randizom ismeretlenekkel, hanem csak akiket már huzamosabb ideje ismerek. Tehát bőven "túl vagyunk" azon, hogy kinek mi a foglalkozása.
2021. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal megszakitanam vele a randit.
2021. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
#5: ennyire biztos vagy abban, hogy bedőlnél neki? XD
2021. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem élőben is feltűnik, hogy valaki diplomás, több nyelven beszélő értelmiségi"


A valóságban meg sok diplomás még alapfokon is nyöszörög angolul, nem ám még 2 -3 idegen nyelv.. haha

2021. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Diplomata :D

Nem kezdenék melóssal, épp elég beszólást kaptam már az egyetem miatt. Amúgy is, ha ennyire lenézitek, akkor minek próbálkoztok be diplomás/egyetemista lányoknál?

2021. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

"A valóságban meg sok diplomás még alapfokon is nyöszörög angolul, nem ám még 2 -3 idegen nyelv.. haha"


Jóember! Diplomatáról volt szó, ott pedig alapkövetelmény a több nyelv magas fokú való ismerete. Ezek szerint, neked az értő olvasás sem megy.

2021. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a szobafestő szakmával, a testvérem is festő és szinte az egész évre be van táblázva már most, meglehetősen jól keres.

Az viszont, hogy hazudott nekem azonnali bizalomvesztést jelent. Miért nem meri felvállalni magát? Ennyire sznobnak néz hogy csak diplomásokkal randiznék?

2021. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!