Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőies test alkattal esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies test alkattal esélytelen barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Nagyon nőies a testem nem férfias. Létezik nő akinek ez tetszhet? Szűz is vagyok így maradok ugye nő nélkül örökre? 29F

2021. júl. 21. 12:48
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%
A testépítés egy csapda abból a szempontból, hogy kitűzöl egy irreális ideált, amit az alkatod miatt valóban nehéz lesz elérned. Én nem erről beszéltem (én vagyok az első válaszoló) hanem rendszeres sportról. Kezdj el úszni, biciklizni, futni, túrázni, hegyet mászni. A legjobb valami küzdősport volna. (Nézd meg Bruce Lee-t hogy kicsi, vékony kínai alkatból milyen brutál jó formája lett. Nem lett nagydarab, de eszméletlen teste volt). Az a lényeg, hogy jól szórakozol, új hobbikat találsz, a tested is formálódik, új társaságra is lelhetsz, érdekesebb is leszel a nők számára a kitartásod miatt. Enni meg rendesen kell, nem kell összezabálni minden szemetet.
2021. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig nem tudjuk konkrétan mitől vagy nőies. Tegyél fel képet és megmondjuk.
2021. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
22%

Ulve pisilsz es szereted az ujjad a seggedbe feldugni?

Nem lehet h meleg vagy csak nem fogadod el?

2021. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%
Újabb taggal bővült a "nem hiszem el, hogy csak azért nem akarnak velem összejönni, mert 30 évesen még nem volt senkim, pedig normális, rendes pasi vagyok" klub :D
2021. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
linkelj mar egy peldat, hogy milyen az alkatod. amugy valoszinuleg nem ezert vagy szuz 29 evesen, hanem egyeb gondok is vannak veled.
2021. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ulve pisilsz es szereted az ujjad a seggedbe feldugni?"

Na bazz, valóban ülve pisilek, de a seggembe nem szokásom az ujjam dugni. Mindig "tanulok" itt valami újat már vén létemre.

2021. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Volt már nőies testű barátom, de nem tartottam vonzónak.

Azért választottam mert normálisnak tűnt, soha nem volt barátnője, más nem foglalkozott vele. Nem kellett aggódnom azon, hogy megcsal, mert rajtam kívül a kutyának se kellett.

2021. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
67%

10.


Jól mondod pontosan azért.

2021. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
70%
Próbálkozz a sporttal. Na meg az önbizalomhiányos picsogásod levetkőzésével - ez utóbbi sokkal többet ront a helyzeteden mint a testalkatod.
2021. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Mennyire nőies? :$

Pasi nem jöhet szóba?

2021. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!