Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők minek társkeresőznek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők minek társkeresőznek ha idegesitőnek tartják és komolyanvehetetlenül vannak jelen?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Mert bíznak benne hogy nem csak dugni akaró, meg kamusokat, meg idiótákat találnak az oldalakon, de aztán rájönnek hogy sajna ezek alkotják a többséget.
2021. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Mert akadnak ott értelmes férfiak, bár kisebbségben vannak sajnos.
2021. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Várom a csodát - hátha ír egy normalis alak is.
2021. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
"hátha ír egy normalis alak is" = 10/10-es gazdag macsó srác, természetesen komoly kapcsolat reményében, de esetükben ugye az sem baj ha azt már nem akar
2021. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
A nők azért vannak a társkereső oldalakon, hogy egy rendkívüli pasit kifogjanak. Az összes többi férfi létezése csak zavaró zaj számukra, amit ki kell szűrniük.
2021. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
5# Azaz szinte az összes férfi zavaró szokott lenni, szinte
2021. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Gyönyörű
2021. júl. 21. 23:38
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy darab partnert keresnek, csak ez kb. olyan, mint tűt a széna kazalban. Mindeközben el kell viselni az idióták hadát.
2021. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Nekik ez csak egy lehetőség az aranyhalhoz. Ha nincs senkijük, az nem zavarja őket. Átlag pasi az megint csak nem kell, az haláli unalmas. Viszont egy barna szemű, barna hajú, magas, izmos, igazi telivér macsó, minden férfias vonással megáldva, szuper egzisztenciával, egy jogi vagy orvosi végzettséggel, magán praxissal, domináns jellemmel már jöhet!


Az ezen kívüli érdeklődök csak olcsó proli suttyók, olyanok mint a szúnyogok este a hálószobában. Még a levegő is kár beléjük, agyon kellene csapni az összeset, meg különben is, hogy merészeltek írni?

2021. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Látom az 1-2 válaszoló a férfiakat szidta hogy hátha van társkeresőn normális férfi is aki nem csak alkalmit keres. Most én akkor a nőkről is írok. A nők nagy része társkeresőkön csak egót növelni jár fel hogy kapja a sok likeot meg bókot de komoly szándékai a legtöbbnek nincs. Én azok közé a férfiak közé tartoztam aki a normális "ritka" kategóriába tartozott de én az átlagos "unalmas" vélt is voltam egyben. Már értem miért nem kellettem senkinek sem...
2021. júl. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!