Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszútávú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban eltudtok képzelni együtt egy otthonülő típust és egy olyat aki állandóan kirándulni akar?

Figyelt kérdés
...vagy tágabb értelemben szerintetek az ellentétek tudnak jól működni együtt hosszútávon?
2021. júl. 22. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít az, hohy miben ellentétek. De erre nemet mondanék. Kivéve, ha nyitott az otthonülős a programokra.
2021. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Általában az otthonülő típus azért otthonülő, mert nincs kivel hová mennie. Ha lenne, menne, és úgy működik. Ha nem az átlag eset van, hanem az illető lusta, tévéfüggő stb., és kifejezetten nem akar menni sehová, akkor már nehezebb.
2021. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Biztos hogy nem
2021. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vki a parjaval se akar menni sehova. Aztan a csaladjaval...

Az ugy sztem off

2021. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk ez van, bár az én barátnőm állandóan külföldet tervez ami már kezd egy kicsit unalmas lenni. Értem én hogy ki kell élni magát meg minden, de azt a rengeteg időt és pénzt a közös jövő építésére is szánhatnánk.
2021. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én állandóan mennék, emiatt nekem ez kizáró ok lenne. Szerintem egy kapcsolatban elvárható, hogy a párommal IS szeretnék élményeket megélni.

Volt már, akit emiatt utasítottam vissza, mert télen szörnyülködött, hogy kiteszem a lábam ebben a hidegben.. Kompromisszumképes vagyok, de számomra nem kapcsolat az, ahol csak egymásnál döglődünk.

2021. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
6# Nálam ez olyan érzés mintha én csak biodíszlet lennék az utazásokhoz, mert valójában csak azért kellek hogy legyen veled valaki út közben.
2021. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az arányok számítanak szerintem. Egy sajtkukac, aki reggel 8-tól este 8-ig le se ül, nem lesz boldog egy szemlélődő alkatú párral. Ahogy egy rendszerető sem egy szétszórt emberrel.

Sokan hibának veszik, és a tohonyasággal azonosítják az otthon ülést, pedig nem feltétlenül egyenlő a kettő. Aki viszont reggeltől estig a konzolon lóg, vagy egész nap sorozatokat néz, az már más tészta.

Van, aki sokat megy a hétköznapokban, és inkább úgy alakítja az otthonát, hogy ott tudja kipihenni magát. Én pl olyan helyen lakom, ahol simán lehet nyaralni otthonról is. Több strand van a környéken, közel a Duna-kanyar, szeretek horgászni is, sok jó horgászhely is van a környéken. Nem vagyok tohonya, szabadságom alatt is dolgozom otthon, de nem napi 6-8 órát. Mégse tudnék boldog lenni egy olyan párral, aki csak akkor tud feltöltődni, ha a Balaton mellett kávézhat, vagy a Dalmát tengerparton napozhat, mert az otthoni pihenés snassz neki.

2021. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadnak egymast igy ahogy vannak es nincs cseszegetes azert mert a mehetnekes massal megy, igen. Amugy melos.
2021. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint nem működik.

Kár erőltetni.

2021. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!