Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki magyarázza már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már meg ennek mi értelme? Rád ír a pasi, te válaszolsz, aztán ő már kb csak egy nap múlva válaszol megint 😅 És általában ezt csinálja.Ilyenkor mit hisznek, vagy mit éreznek az ilyenek...

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 10:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Nőben talàlkoztam hasonlóval: nem èrdekli màsik, nem èrdekli a kapcsolat, nem szeret írogatni , elvesztette az èrdeklődèsèt, minden más fontosabb


Èn azt tapasztaltam, hogy semmi jót

2021. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem érdekled eléggé, de azért talonban jó vagy mások mellett, akkor általában ilyenek. De hallottam már olyat, aki ezzel játszmázik, mert azt hallotta, olvasta valami nem normálistól, hogy a nőknek ez kell az érdeklődésük felkeltéséhez.
2021. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Erre azt szoktak irni valasznak, hogy nem.ulnek egesz nap a gep elott, meg az elejen senki ne varja, hogy egybol reagalnak ra. Lehet igy van. En meg ugy gondolom, hogyha valaki egy kapcsolat elkezdesehe, ugy all hozza, hogy nehanapjan amikor raer valaszolgat, az nem is igazan akar, csak szeretne, hogy legyen. En ha nem erzem a masikon, hogy a nulladik perctol nem tesz bele energiat, attol elkoszonok. Van hala a tengerben, lesz olyan, aki jobban raer, nem kereti magat, bem jatszmazik. A tobbit meghagyom masoknak, szenvedjenek veluk ok.
2021. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

A válaszolási készségük tükrözi az érdeklődésük mértékét.

Akinél ezt tapasztalod, attól sok jót nem vàrhatsz. Én az ilyeneket kukáztam. Nem pazaroltam több energiát rájuk.

2021. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%

Talán elfoglalt? Legalább válaszol.


Nők basszus egy hétig is húzzák, de ha te nem válaszolsz 30 percen belül, akkor meg elkezd puffogni.

2021. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Azért van mert még 5 másikkal is beszélget rajtad kívül.
2021. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Mert a nők nem beszélnek 5-10 másikkal? lol
2021. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

7.


Dehogynem.

2021. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%
Ki ő neked?
2021. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Sajat tapasztalat sok pasival tarakeresozes miatt: mikor olyanja van, rair mondjuk tiz nore. Aki jelen van, azzal elcseveg. Aztan mikor nincs olyanja, akkor mar nem aktualis. De esetleg ot nap mulva ujra belekerulok a korbe, hogy ramir.

Persze mire kitapasztaltam, mi a magyarazat, nem veszem komolyan, idoben kiszallok.

2021. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!