Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy több éve óta nem látott ismerősötökkel próbáltátok felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Természetesen azzal a céllal, hogy valami több is kisüljön a dologból. Ha igen, akkor hogy csináltátok? Mit írtatok neki, hogy az egész ne tűnjön erőltetettnek meg túlságosan nyomulósnak? A közösségi médiás opcióra gondolok.

2021. júl. 25. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valakivel nem tartod a kapcsolatot és egyszer csak rá írsz évek múlva, egyből az lesz az első gondolata, hogy vajon mit akarsz tőle. Mert ha nem kellene semmi akkor nem írnál rá, ahogy eddig is tetted.
2021. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Csak lazán, attól mert évek óta nem beszeltetek nem kell parazni lehet vevő rá lehet nem
2021. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az F vagy az N?
2021. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon sokan, akik évek múlva írnak ismerősöknek, azokat sokan ignorálják, azaz levegőnek veszik és nem, hogy nem írnak vissza, de még megeshet, hogy el se olvasák az üzenetet.


Úgy vannak vele, ha eddig megtudott lenni nélkülem, akkor most random üzenetre hadd ne kelljen már válaszoljak.

2021. júl. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy mit írtam, nem voltak rám kíváncsiak.
2021. júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha több éve nem láttam valakit, nem fogom felkeresni olyan céllal, hogy akarjak tőle úgy valamit. Mivel már rég nem az az ember. Ha velem csinálják ugyanezt, én is egyből levágom, hogy mi van. Már annyira nincs más opciójuk, hogy az ezer éves embereket veszik elő, hátha.
2021. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok az F.


6-os!


Arra nem gondoltál, hogy régen is tetszhettél az illetőnek? Nem mindenki kapcsolatfüggő, és nem mindenki azért veszi egy régi ismerősét, mert nincs más opciója.

2021. júl. 26. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha régen tetszettem, miért nem lépett? Mert én meg léptem volna, ha nekem tetszik. Én így gondolkodom, más meg máshogy.
2021. júl. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert foglalt voltál. Vagy bármi.
2021. júl. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!