Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor egy jel?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, volt már két randink, amik egész jól sikerültek. Még az első előtt közölte, hogy nem akar elsietni semmit, kicsit bizalmatlan, mert az előző kapcsolatából nagyon rossz dolgokat hoz magával. Én ezt tiszteletben tartva megtartottam a "két lépés távolságot". Viszont ettől nagyon barátkozósnak tűnt, ezért folyamatosan éreztettem vele, hogy ez részemről nem az (nem találkozni hívtam el, hanem randira, stb). Ennek ellenére rosszak voltak a megérzéseim. Voltak pillanatok, amikor egész estéket beszélgettünk végig mély témákat érintve, máskor pedig eltűnt 18-20 órára. Kezdtem beletörődni, hogy ennek annyi, ebből barátság lesz. De végül ő ajánlotta fel, hogy nem-e akarok találkozni. Sőt, hozzátette, hogy benne lenne abban a programban, amit eredetileg második randira szerveztem volna, de akkor még nem akarta. Ez ez most egy jel, hogy felgyorsíthatnám már az eseményeket? Ugye nem csinálnak ilyet a lányok, ha már friendzoneban vagyok?
2021. júl. 25. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem lehet az egész estés beszélgetések alatt ezt egyenesen megbeszélni? Nem jeleket kell keresni, hanem normálisan kommunikálni!
2021. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az " eltűnt 18-20 órára" kicsit gyerekes. Ne haragudj. Mégis szerinted hány óránként kellene bejelentkeznie? Gondolom, van élete, vannak dolgai, nem a telefonon lóg egész nap.
2021. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez már a barátzóna. :)
2021. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem zárhatta le az exét még és kell egy kis idő neki. Nem veszíthetsz semmit, de legyél résen.
2021. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Már önmagában az jel hogy randira ment veled, tehát valami esélyed van, rajtad múlik mit hozol ki belőle mennyire fogsz tudni ráhangolódni, "elkapni a gyenge pontját". A tempó, az ütem mindig egyénfüggő, résen kell lenned hogy mikor mit csinálj, ebből még bármi lehet. Mindenesetre ne állj meg, de ne is legyél tolakodó.
2021. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Javaslom vegyél kotont. Jó szórakozást!

32/N

2021. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!