Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néha azt érzem, 39 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha azt érzem, 39 évesen már reménytelen párt találni. Érez így más is?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom, sajnos rosszul végződött. A korombeli férfiak vagy házasok vagy foglaltak vagy huszonéves lányokat hajtanak. Nem ítélkezek, csak szomorú vagyok.

2021. júl. 26. 22:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Mit keresel kérdezö? Oké azt értem, hogy férfit, csak, hogy most te társat keresel vagy még családot akarsz? Mert nem mindegy.
2021. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincs gyereked, akkor elég jó esélyeid vannak.
2021. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
1, már rég lemondtam a családról. Társat. Pontosan tudom, hogy aki potenciális anyát keres, az nem egy 39 évesben gondolkodik.
2021. júl. 26. 22:27
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Jóval fiatalabb vagyok nálad, de én is így érzek. Nem könnyű egy hosszabb, tartósabb kapcsolatot kialakítani, vagy egyáltalán olyan férfit találni, akivel minden klappol. Vannak, akik nem elégednek meg azzal, hogy 15-20 év elteltével is egymást kerülgessék a lakásban, és inkább nem erőltetik a kapcsolatot. Én már lemondtam róla. Nem zárkózom el tőle, de nem reménykedem benne és nem is keresem.
2021. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
76%

"A korombeli férfiak vagy házasok vagy foglaltak vagy huszonéves lányokat hajtanak."


Hűha, ez eléggé rémisztően fekete-fehéren hat. "Korodbeliként" remélem, hogy még van rajtam kívül olyan férfi, akit nem lehet ebbe a három halmazba beleszuszakolni. :)


3: Közvetett ismerősi körömben van jó pár olyan nő akik 40+ szültek, a reményt sose add fel, ha ilyen irányban még esetleg van igényed! :)

2021. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%

Akkor szerintem messze nem veszett az ügy, társat még 45-nél idösebbek is találnak, ne állj ilyen negatívan hozzá. Ha családot is akarnál az már húzós lenne mert akkor még kb. 3-5 évetek volna, arra lehet nehezen találnál férfit, így szerintem még jó esélyeid vannak.


1-es válasxoló voltam

2021. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
77%
Így 1,5 év szingliséggel 22 évesen úgy, hogy a velem egykorú haverjaim is szinglik, lány ismerőseim pedig kapcsolatban élnek évek óta, így már megfordult a fejünkbe.
2021. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 29 vagyok, de férfiban. Azt érzem, hogy ehhez a dologhoz adottság kell, különben valóban nem megy...
2021. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Bocs, 39 vagyok.
2021. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
60%
Na és mi van azokkal a férfiakkal, akik nem házasok, nem foglaltak és nem is huszonéves lányokat hajtanak?
2021. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!