Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondogatják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják azt, hogy jobb élőben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fent vagyok tinderen is, és élőben is nyitott szemmel járok. Azt tapasztalom, hogy az élőben kialakított kapcsolatok semmiben sem különböznek. Semmivel sincs nagyobb garancia arra, hogy az így megismert lányok többre értékelnék az alakuló kapcsolatot. Akkor miért jobb? Tinderen legalább előre kiderül a kölcsönös szimpátia, és közel sem akkora kockázat és energiabefektetés elindítani a dolgokat. Az is mellette szól, hogy az orrod elé rakja azt az embert, akinek valamennyire tetszel. Az élőben való játékosság élményét tényleg nem szárnyalja túl semmi, ezt elismerem, viszont a tinderes tapasztalataim eddig sokkal jobbak.

Ha kivonjuk az egyenletből azt, hogy valakinek nincs matche, akkor mégis mitől jobb választás egy társkereső helyett(!) élőben ismerkedni?


2021. júl. 26. 22:30
1 2
 1/16 Lucaszek96 ***** válasza:
84%
Mert élőben nem egy filter kommandó az összes mint tinderen
2021. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert élőben nehezebb elrejtegetni a hibáidat és szemtől szemben meg kell mondanod, hogy ha valakitől nem akarsz semmit.
2021. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2: ismerkedtél már élőben? Elmesélek egy friss élményt. Buliban megismertem egy lányt, nagyon rendesnek tűnt. Elég sokat beszélgettünk, már hajnalodott, hazakísértem, elérhetőséget cseréltünk és megbeszéltük a randit. Természetesen írásban már megkaptam, hogy mostanában nagyon elfoglalt, és nem tudja mikor fog ráérni.

Ha random odamegyek egy lányhoz a könyvesboltban és nem fogok bejönni neki, akkor szerinted elmondja? Fenéket. Megadja az elérhetőségét, és ugyanúgy ömleni fog belőle a kegyes hazugság, nehogy megbántson.

2021. júl. 26. 22:42
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
#3 Igen, de ezt társkeresőn sokkal egyszerűbb megtenni.
2021. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem azért jobb élőben, mert fényképen olyan fejeim vannak, hogy én is megijedek!

Aki azt látja először, az utána nem akar már velem szóba állni.

2021. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Élőben tudom jobban eldönteni hogy vonzódom e hozzá, és itt most csak a külsőrőp beszélek plusz hang, meg azert ne essen ki a kapa a szájából, fotó meg csak egy fotó...
2021. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Sosem voltam fenn társkeresőn. Élőben hallom a másik hangját, a reakciót, a gesztusait, sokkal többet kapok a másikból,mint pár kép meg emoji segítségével...

A kegyes hazugságok miatt ideje a férfiaknak egymást okulniuk, mert ha képesek lennénk egyesek normálisan fogadni az elutasítást, akkor nem kéne eufemizmussal finomítani.

2021. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"A kegyes hazugságok miatt ideje a férfiaknak egymást okulniuk, mert ha képesek lennénk egyesek normálisan fogadni az elutasítást, akkor nem kéne eufemizmussal finomítani."


Ezzel egyetértek, de ez ettől még nem lesz könnyebb élőben megtalálni az igazit

2021. júl. 26. 23:35
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Jobb élőben minden emberi kapcsolat.
2021. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Mert élőben nem mesterséges az egész, mint Tinderen. Sokkal oldottabb az egész, nem ilyen erőltetett szar.
2021. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!