Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme csúccsajok (+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme csúccsajok (+ saját lakás, luxusautó, amik összefüggenek a csajokkal ugye) nélkül élni?

Figyelt kérdés

Kérdésem a hétvégém ihlette meg. Mamahoteles betanított, 4 műszakos csóró gyári munkásként elhagytam a nyomasztó, füst és trágyaszagú kis falumat, és körbenéztem BP-en. Este a belvárosi bulinegyed környékén, deák tér, ötkert, stb, voltam, és hát ami ott várt elég sokkoló volt. Jó eddig is tudtam hogy csak vegetálok a tyúkszarba, de testközelből szembesülni egy másik univerzummal mellbevágó volt.

Rengeteg, több száz ultraszép, ultradögös, ultrabombázó, modell alakú kis fiatal pu@ci. Hatalmas, végeláthatatlan embermassza. Ez ám az élet, gondoltam. Legszívesebben megállítottam volna az időt, aztán jól végigkef@ltem volna őket. Bár annyi volt hogy az eltartott volna ezer évig. Bepróbálkozni nem mertem mert kevésnek éreztem magam, de szerintem egy átlagférfinek se lett volna esélye nem hogy nekem.

Mert erős volt a konkurencia nagyon. 20-on éves ecsethajú, kigyúrt, jóképű ifjú herkulesek, akik nem ám bkv-val jöttek mint én, hanem dobhártyátszaggatva, bömböltetve a 6-700 lóerőket. Volt ott minden ameddig a szem ellátott: Porschék, Mustangok, Audi-Merci-BMW trióból az ilyen 50-100 milliósak, stb. Alkalmazotti bérből élő átlagemberek, ti hogy dolgozzátok fel, hogy kimaradtok ilyenekből, aztán csak marad a csúnya, vagy átlagos csaj, a szar kis "matchbox" autók, panel vagy kis olcsó putri, stb?



2021. júl. 26. 23:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Fenéket vagy gyári melós, anyád tart el. Neki is mi értelme élni ugye, hiszen nem topmodell. Te élősködő féreg.
2021. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Most mi a bajod?
2021. júl. 26. 23:14
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

"Alkalmazotti bérből élő átlagemberek, ti hogy dolgozzátok fel, hogy kimaradtok ilyenekből, aztán csak marad a csúnya, vagy átlagos csaj, a szar kis "matchbox" autók, panel vagy kis olcsó putri, stb?"


Mivel én nem vagyok ilyen felszínes, ezért nem zavar hogy kimaradok ezekből..egy átlagos csajjal is meglehet találni a közös hangot...

2021. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Mennyé' aludni!
2021. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Az általad megszólított átlag emberek is többre vitték minden értelemben, mint te valaha is fogod.
2021. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Akiket ott láttál azok többsége nem átlagember, illetve azért jócskán van olyan is közte, aki csinin felöltözik, smink, parfüm, és eladja magát jó nőként, hátha tud fogni valami gazdagabb srácot. Hidd el a vidéki, falusi lányokból is lehet ilyen jó csaj, csak egy kis smink, fodrász, dögös ruci és tűsarok kell.
2021. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
A címet látván látom, hogy valami nincs rendben benned.
2021. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy átlag alatti pasiként miért gondolod, hogy neked jár a 10/10es csaj? Ha te lenéz és az átlagos nőt, akkor a bombanő miért ne ignorálhatná a teljes létezésed? Nem értem, ha az egyik oké, a másik miért felháborító?
2021. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#8

Ki mondta hogy átlag alatti vagyok? Külsőre benn vagyok a felső 10 százalékban, de csóróként sokra megyek vele, pláne olyan helyen ahol még ezer jó pasi volt, luxusautókat bömböltetve.

2021. júl. 26. 23:54
 10/41 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt egy élet alatt se lehet feldolgozni. Az itt válaszolók is, nagy nehezen elnyomják magukba, de amikor szembesitve vannak (most én általam) akkor meg mégis csak megy az anyázás (kivéve talán a 6-os válaszoló)
2021. júl. 26. 23:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!