Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes próbálkozni ha éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni ha éppen most jött ki egy rosz kapcsolatból?

Figyelt kérdés
A nő aki nagyon szimpatikus éppen most jött ki egy rossz kapcsolatból. Igazából nem tudom hogy érdemes e most próbálkozni, gondolom ha szimpatikus vagyok akkor kapok esélyt. Vagy várjak még szerintetek? Mik a tapasztalatok? Így nem vagyok túl magabiztos, lehet lenne esélyem és jól ki is jönnénk hosszú távon de attól félek hogy nem nyitott még erre és ezért rosszul indulna a kapcsolatunk. 30 f

2021. júl. 27. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Igen próbáljátok meg
Nem ,mert nem lesz jó vége
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje lett neki vége? Mit takar a rossz kapcsolat? Elhidegülést? Mert akkor lehet, hogy már lezárta érzelmileg. De lehet, hogy hosszú hónapokig még "gyászolni" fog. Nem tudhatjuk. A helyedben még adnék neki időt. Diszkréten a közelében maradhatsz, de még ne nyomulj. Adj neki időt.
2021. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő érzelmileg túl van rajta akkor lehet. De furcsa lenne ha pár nap alatt elintézi magában.

Ha nincs túl rajta akkor csak egy mentőöv leszel akit azonnal dob amikor feldolgozta.

2021. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Először a múltat rendezze.
2021. júl. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, hagyd a francba.
2021. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne engedd el, de adj neki időt. Ne nyomulj, csak vígasztald, légy a támasza. De a helyzettől függően, lehet hogy nem fáj már neki semmi. Akkor gyorsabban haladtok.
2021. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát várjak még. Igazából érzem rajta hogy nem stabil érzelmileg,mintha nem bízna magában,hogy ő nem elég jó,mondta is egyszer hogy ő nem kell senkinek, mondjuk ez kicsit furcsa is volt,már csak azért mert tudja hogy be jön nekem ezért nem tudtam ezt mire vélni, csak ennyire kiábrándult a férfiakból vagy konkrétan bennem nem bízik, vagy lehet hogy rám nem is úgy tekint mit lehetséges partnerre,ez így elég para.Nem tudom mit csináljak ezért írtam ide ki ,hátha volt más is hasonló cipőben.
2021. júl. 28. 09:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze nekem is kellett idő mire le tudtam zárni egy hosszabb kapcsolatot magamban,tüskék még mindíg vannak bennem de szerintem ez nem ok arra hogy bezárkózom,volt ami volt,egy lecke ,de tovább kell lépni mert jön az ördögi kör amibe ha bele ragadsz nehéz kimászni.
2021. júl. 28. 09:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem mondanám, hogy nem, csak legyél tudatában, hogy komplex és kiszámíthatatlan a terep. Példát konkrétan minden - de tényleg minden - forgatókönyvre tudok.


Tudok olyat, aki megküzdötte az átmenetet azóta is házasságban élnek. Tudok olyat, aki szinte azonnal betlizett, és azt mondta, hogy soha ilyet még egyszer. Olyat is ismerek, aki évekig boldog kapcsolatban élt, hogy aztán a kapcsolat pont ugyanúgy érjen véget, mint a partner előző kapcsolata.

2021. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És szerinted az a bizalom jele hogy el mondja miért nem tud tovább lépni, már mint persze hogy a bizalom,de el mondunk ilyen dolgokat olyan embernek akitől akarunk is valamit, nekem ez olyan furcsa, persze jól esik hogy meg bízik bennem,de én szeretnék tiszta lappal nyitni nála, nem zavar ha el mondja. Szerintetek baj lenne ha el mondanám neki hogy szeretném ha jobban bízna önmagában mert többet szeretnék tőle mint sima barátság.Úgy érzem ezt neki kell el simítani saját magában és csak az után jöhetnek én.
2021. júl. 28. 11:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennel az a gomd ha az ex füttyent akkor a nő ugrik.

Nagyon benne van hogy meg fog csalni az ex el

2021. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!