Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért jár lemondásokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jár lemondásokkal a nők számára, ha összejönnének egy egyszerű melóssal?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
72%
Mert én magam sem vagyok sem egyszerű, sem "melós".
2021. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ. Ha az egyszerű melós egy átlag melós, akkor számomra azért járna lemondással, mert nem igazán tudnánk az olvasmány élményeinket megtárgyalni, valószínűleg más filmek érdekelnének bennünket, nem jönne velem színházba, kiállításokra és nem érezném szellemi partnernek. Zavarna, ha nem nézhetnénk közösen angolul dolgokat, nem értené a mémeket, nekem kéne beszélni mindig ha külföldön vagyunk. Plusz az ilyen embernek általában a világképe is egyszerűbb és az aktuális dolgokban is egyszerű módon foglalna állást. Nem tudnék rá felnézni.

Az anyagiak nem számítanak, sok melós jobban keres, mint egy diplomás, de én inkább egy tanárral vagy más, diplomás emberrel lennék együtt, ha lehet. Tudom, itt a gyakorin létezik az a csodálatos kivétel, aki gyári melósként diploma nélkül is két idegen nyelven beszél és Dosztojevszkijt olvas, de én még nem találkoztam vele.

2021. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mit értesz egyszerű melós alatt.
2021. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
33%

Mert alapvetoen gátolo tenýezo az osszes.


(Vannak kivetelek!!)

De szoval aki nyigdijas koraig se halad elore azaz kepes 50 éven át betanotottkent elni, azzal maga a kapcsolat se halad soha elore meg nem fejlodik. Nem lesz nagyobb ház tobb gyerek, vagy az EGY gyeŕek tanulasaba se invesztalva egy egyetem is már a sirassal járna kifizetni etc etc)


Mindemellett lehet nem is hűek vagy nem korrektek, mivel eleve nem is celtudatosak nem tanulokepesek, es ahol alacsony az IQ magaval vonja hogy az EQ is az! Ez tapasztalat!

2021. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 anonim ***** válasza:
A kisebbségi komplexusait érti ez alatt
2021. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 anonim ***** válasza:
67%
Aki az eletben nem fejlodik halad es kuszikfelfelè, az kapcsolatban SEM a parjaval egyutt sem halad fejlodik kuszik felfele hanem csak toporog helyben. Ha ilyennek viszont ambiciozus motivalt sikeres parja van, valahogy megse a melos lep felfelé hanem csak pup a sikeres hátán es az nem tud szárnyalni mert nincs hozzá valodi tars/szárny.
2021. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert valaki egyszerű "melós", még lehet normális, lehet okos, lehet bármi. Nem egy diplomától lesz valaki ember. Attól még lehet sötét, mint az éjszaka.
2021. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/126 anonim ***** válasza:
53%
Például nem lehetne gyerekem. (Nem szeretem a nélkülözést) aztán; szeretek egészséges eteleket enni, ami manapsag már nagyon drága, szeretek csinosan öltözködni, az is penzbe kerül, szeretek szep helyen élni, szép házban.....szeretek évente többször utazni, nyaralni....ezek mind-mind penzbe kerülnek. Persze most majd jön a sok komment, hogy neki nem fontos, (én legalább bevallom) Pedig ezek ugyanannyira fontos dolgok, mint a belső értekek.
2021. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 anonim ***** válasza:
47%
#8 Lehet hogy az az egyszerű melós többet keres mint bárki más.
2021. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 anonim ***** válasza:
67%

7


Ez persze így van, de valamiért mégsem mindegy, milyenek az arányok. :) Valamilyen egészen rejtélyes oknál fogva a diplomások között mégis sokkal több a normális, értelmes, okos ember.

2021. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!