Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha évek óta nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha évek óta nincs senkim ? 25/N

Figyelt kérdés
Nincs már 3 éve parkapcsolatom és igazából barátaim se . Családom se volt soha. Egyszerűen nem bírom már tovább :( nem értem mit csinálok rosszul ... nem érdemlek szeretetet?
2021. aug. 2. 02:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Ismerkedj emberekkel.

Regisztralj tarskeresokre es legyel kitarto.

2021. aug. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sincsen, beszéljünk!
2021. aug. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
és mit teszel érte, hogy legyen valakid?
2021. aug. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem jön magától a kapcsolat. Akármennyi kudarc is ér párkeresés közben, nyomatni kell mert csak így fog beakadni valaki aki szeret téged.
2021. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
73%
Vegyél macskàt! Nekem bejött!
2021. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Sírás helyett menj fel tinderre te szerencsenélküli.
2021. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

szerintem az fontos, hogy ne ess kétségbe, illetve ne próbálj kétségbeesetten társat találni. a relaxáció, a mozgás sokat segíthet, hogy kiegyensúlyozott tudj maradni - ami vonzó tud lenni. :) és legyen megfelelő önbecsülésed, bízz magadban, tudatosítsd és kommunikáld az értékeid, de legyél tisztában a korlátaiddal, gyengeségeiddel is. :)

hogy kell érteni azt, hogy "családod se volt soha"?

2021. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne hallgass arra, aki a Tindert tanácsolja. Lehet, hogy boomer vagyok így szintén 25 évesen, de én utálom az internetes ismerkedést. Egyetlen társkeresőn sem vagyok fent, mégis folyton betalálnak, és ha 2-3 órán keresztül nem válaszolok, már mindenféle szemétnek elhordanak.


Én a helyedben élőben ismerkednék, pl. elmennék új munkahelyre, ott eljárnék minden csapatépítőre, céges bulira, és a kollégákon keresztül szélesedne az ismeretségi köröm. Én beiratkoztam egy felnőttképzésre (esti OKJ), ott is sok emberrel jóban lettem, megszerettem őket. Én annyira nem szeretek mások előtt sportolni, de ha számodra nem jelent gondot, akkor lemehetsz a kondiba, uszodába, és ott is tudsz majd beszélgetni emberekkel.

2021. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám.
2021. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
otthonról nem fog menni az tuti.
2021. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!