Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy incel bármilyen kontextusb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy incel bármilyen kontextusban vagy korban incel maradna?

Figyelt kérdés

Szerintem egy régi világrendben ugyanúgy szerencsétlenek lennének, sőt még rosszabb helyzetben lennének, mint most a liberális világban, amelyben a társadalom sokkal elnézőbb bizonyos mentális betegségekkel szemben, és boldog-boldogtalan hallathatja a hangját.


Többnyire ugye régebben nem a kölcsönös vonzalom miatt házasodtak. Alig volt több, mint egyfajta üzletkötés – egyenlőtlen felek között. A szerelemről pedig sokáig úgy gondolták, hogy egyáltalán nem ok a házasságra.


Az emberiség történelmének nagy részében a házasság az anyagi biztonságot, különböző érdekek egyesítését, gazdasági kapcsolatok megszilárdítását célzó megállapodás volt. Családok közti egyezség. Mondjuk, ha egy nyomdász és egy papírgyártó közös üzleti kilátásait javította, hogy a gyerekeiket összeházasítják, akkor az így is történt.


A szerelmet nyilvánvalóan ismerték akkor is, de a házasságnak nem volt tartozéka. A férfiak a szeretőjüknek tartották fenn az ilyen érzelmeket.



2021. aug. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
85%

"Mi az hogy a felső 10%? Én biztos nem vagyok ott, oszt mégis van egy csomó matchem."


Páran összetévesztik a virtuális világot és a társkeresőket a való élettel. Az emberek többsége nem Tinderen talál párt és a férfiak 90%-a nem egyedülálló, különben már rég kihaltunk volna.


Modellkülsejű nőkkel szexelni régen is a jóképűek/híresek/gazdagok privilégiuma volt - manapság viszont egy átlagos kinézettel és anyagi helyzettel, de férfias és határozott személyiséggel is megteheted ezt, ha erre vágysz, úgyhogy még jobb is a helyzet, mint régen volt.

2021. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

9


Igen, mert valakinek nem az "incelsége" okozza a ezeket a nézeteit, hanem a mentális problémái (Borderline, autizmus, nárcisztikus személyiségzavar stb) miatt menekülnek előle a nők és ezért incel. Ezért írtam, hogy most a liberális világban, amelyben a társadalom sokkal elnézőbb bizonyos mentális betegségekkel szemben jobb soruk van mint régebben ahol gyakorlatilag űldözték őket.

2021. aug. 9. 18:06
 13/58 anonim ***** válasza:
21%

"Az incelek általában értelmi fogyatékosok"

Ja, biztosan sokat ismersz közelről hogy ezt megmondd

"(az itteni kérdéseikből meg válaszaikból ez elég jól lejön)"

Az itteni feminácik nagy részének kérdéseiből és válaszaiból jön le inkább hogy aki írja őket fogyatékos, érvelni nem tudnak, alaptalan butaságok tömkelegét zúdítják itt az oldalra

"Egy gyengeelméjű emberrel hogyan lehetne párkapcsolatot kialakítani?"

Ezért nem akarunk a hozzád hasonlókkal párkapcsolatot sohasem

2021. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
87%

Ez szerintem nem igaz. A mentális betegségekkel szemben nem az elnézés számít, hanem el kell viselni, ha valaki az. Kérdés ezt ki hogyan tudja kivitelezni. A mentális betegeket nem üldözik kivéve ha társadalmilag problémásak.


Borderline, autizmus és nárcisztikus személyiségzavar szerintem kevesebb mint a lakosság 1%a. Engem érdekelnek ezek a dolgok, de pl nárcisztikust csak egyet láttam az életben, autistát se sokat, borderlineosat meg egyet se. Nem egy kő alatt élek amúgy.

2021. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
22%

Ezek a retardált incelfóbiás idióták azt képzelik hogy az incelek csakis a szellemi fogyatékosok közül kerülhetnek ki, gondolom azt is hiszik hogy a társadalom 1-2%-át teszik ki

Hogy ezek mennyire szűklátókörűek!

Remélem születik majd az ilyennek valami autista kölke, aztán majd akkor lesz lehetősége kitapasztalni mi az igazság ebben

Szánalmas tudatlan arrogáns kis férgek vagytok feminácik!

2021. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
88%
Incelből pl sose láttam egyet se élőben, na jó, lehet 2-3-at, de egyik se volt olyan színtű mint az itteniek. Tehát kimondható, hogy a gyak az incelek igazi lelőhelye:) Amúgy nem fóbia kérdése ez. Fel kellene ismerni, hogy az incel nyomoráért nem a világ a felelős, hanem magának kéne picit (nem is olyan sokat) változni, hogy legyen csaja.
2021. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
84%
Régen is ugyanaz a világ volt mint most... A gazdag király, vagy nemes dughatta az összes cselédlányt.
2021. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
10%

ANNYIRA fárasztóak már ezek a provokációs célú kérdések...


Eleve az "incel" szó nem egy határozottan leírható fogalom, nem egzakt tudományos jelenség. Az incel szó inkább egyfajta útmutató, amelyet általánosan azokra a férfiakra használnak, akiket nem tartanak vonzónak a nők, és nem tud elérni náluk sikereket.

Hogy most többszáz évvel ezelőtt mennyire lennének mások - nem tökmindegy!? Most most élünk. A jelennel és a jövővel kell foglalkoznunk.

Engem egyébként kifejezetten aggaszt, hogy a 40 év alatti magyar férfiak 70%-nak nincs gyereke.


Lehet úgy tenni, mintha az incel jelenség csak 1-2%-ot érintene, de ez hazugság. Mert sajnos tényleg egyre jobban terjed ez a probléma.


Egyébként ez a dolog már egy következmény. Jelenleg ugye népességcsere zajlik. A fehér faj ne szaporodjon, ez a cél. Erre találták ki a feminizmust, a liberalizmust és a többi korcs eszmét. Folyamatosan tenni tönkre a fehérek szellemiségét, korcsosítani el a társadalmat. Hogy ne is legyen szaporulat, a meglévőek pedig minél hamarabb váljanak alkalmatlanná a szaporodásra.


Sajnos mire ezt észreveszitek, addigra már késő lesz! Majd csak az fog feltűnni, hogy a gyereketek (ha lesz egyáltalán) majd Omar-ral meg Mustafa-val fog játszani az óvodában, a szomszédotok pedig Allah-hoz imádkozik reggelenként (és majd feni a késeket...).

2021. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
72%

"Az emberek többsége nem Tinderen talál párt":


Ez egyébként mindentől függetlenül igaz a férfiakra. A trend viszont az, hogy az életünk minden területe egyre inkább az online világba szorul. Ennek megfelelően a nők is egyre nagyobb arányban keresnek párt inkább online a való élet helyett, ahol viszont már igazak a felső 10 -es elméletek. A lényeg, hogy ma még valóban nem olyan rossz a helyzet a többségnek, ahogy az incelek mondják, de ebbe az irányba tartunk. Másik dolog, hogy ha megnézzük például az én helyzetemet, nekem korábban volt társasági életem és lett is volna lehetőségem párkapcsolatra onnan (meg smároltam is, igaz, az egy elhízott lány volt, aki nem tetszett, most már tetszene). Így viszont, hogy kiestem a középiskolás társaságomból, meg eleve az egész társaság szétszéledt azóta és a nők otthagyták, az online világ marad, így rám az ottani szabályok érvényesek.


Ráadásul ha a való életnél maradunk, azt is láthatjuk, hogy a fiataloknál egyre ritkább az a párkapcsolatok teremtésére alkalmas vegyes környezet, ami az én fiatalkoromban volt. A mai fiataloknál a nők és a férfiak szegregálódnak és külön klikkekre oszlanak. Erről egyébként volt egy jó incelmatics videó, ahol beszéltek erről, de már nem tudom melyik volt.


A lényeg az, hogy az incelek tapasztalatai még valóban nem érvényesek mindenkire, de egyre több embert érintenek és a lezárások ezt a folyamatot exponenciálisan felgyorsították.


"a férfiak 90%-a nem egyedülálló, különben már rég kihaltunk volna.":


Ha megnézzük a világ országait, minnél korábban adoptálták az internetet, annál nagyobb a demográfiai probléma. Ami érdekes, hogy például nyugat németországban van az egyik legalacsonyabb születésszám, pedig ott van az egyik legmagasabb életszínvonal.

Svédország is jó példa lenne, viszont ott lassan minden hetedik ember migráns, akik felfele tornásszák a számokat. Hosszú távon ha nem oldjuk meg valahogy rendszer szinten az incel problémát ki fogunk halni, bár szerintem előbb fog összeomlani a rendszer.

2021. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként ha megnézitek a protoromantikus írókat (Goethe, Eta Hoffman, Csokonai). Ők már akkor leírták a blackpill -t, viszont nem voltak incelek, mivel nekik még mindig ott volt a betabuxing lehetősége, mint alternatíva. Ma már ez nincs így, hacsak nem vagy csókos valamelyik nagyobb pártban.
2021. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!