Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy incel bármilyen kontextusb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy incel bármilyen kontextusban vagy korban incel maradna?

Figyelt kérdés

Szerintem egy régi világrendben ugyanúgy szerencsétlenek lennének, sőt még rosszabb helyzetben lennének, mint most a liberális világban, amelyben a társadalom sokkal elnézőbb bizonyos mentális betegségekkel szemben, és boldog-boldogtalan hallathatja a hangját.


Többnyire ugye régebben nem a kölcsönös vonzalom miatt házasodtak. Alig volt több, mint egyfajta üzletkötés – egyenlőtlen felek között. A szerelemről pedig sokáig úgy gondolták, hogy egyáltalán nem ok a házasságra.


Az emberiség történelmének nagy részében a házasság az anyagi biztonságot, különböző érdekek egyesítését, gazdasági kapcsolatok megszilárdítását célzó megállapodás volt. Családok közti egyezség. Mondjuk, ha egy nyomdász és egy papírgyártó közös üzleti kilátásait javította, hogy a gyerekeiket összeházasítják, akkor az így is történt.


A szerelmet nyilvánvalóan ismerték akkor is, de a házasságnak nem volt tartozéka. A férfiak a szeretőjüknek tartották fenn az ilyen érzelmeket.



2021. aug. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a blackpill-t...olyan esetben igaz, hogy ha valaki valamilyen fogyatékkal született (a lapátáll hiánya nem ide tartozik) pl. süketen, vakon, bénán, vagy autizmus-al akkor ezek nehezebben találnak párt de aki makk egészséges arra nem érvényes mert jócskán tehet azért hogy kelletőbb legyen a másik nem szemében.
2021. aug. 9. 21:52
 22/58 anonim ***** válasza:
22%
50 évvel ezelőtt még elég volt annyit tenni, hogy van egy rendes munkád a vasgyárban. Ma ehhez képest fel kell venned Arnold Schwarzenegger életstílusát csak azért, hogy egy nőhöz juss a Tinderen.
2021. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
22%
És a neten azt rebesgetik, hogy nyugaton már ez sem elég.
2021. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb mai incel ennyi idő korára a régebbi korszakokban már rég halott lenne, ugyanis ha még a felnőttkort meg is éri, elviszik katonának, utána meg irány a golyófogás.
2021. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
36%

"Az emberiség történelmének nagy részében a házasság az anyagi biztonságot, különböző érdekek egyesítését, gazdasági kapcsolatok megszilárdítását célzó megállapodás volt"



Az 1853-as jobbagyfelszabaditaskor a nepesseg 80%-a roghozkotott jobbagy volt, a mezovarosok nelkul. Szoval egyesiteni kellett a "vagyont". Ja. Meselj meg :D



37F incel

2021. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
52%

"Engem egyébként kifejezetten aggaszt, hogy a 40 év alatti magyar férfiak 70%-nak nincs gyereke"


Ezt a statisztikat honnan szedted? Ha ez igy van, akkor:



1) a gyerekek tobbseget a 40 feletti ferfiak gyartjak


2) keves ferfi tunkol tobb not szimultan, vagyis az inceleknek igaza van, hogy a nok azt a mareknyi lapatallu menocsavot passzolgatjak korbe egymas kozt



Mert a noknel nem figyelheto meg 70%-os gyermektelensegi arany.....



37F incel

2021. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ilyen statisztikákkal az a gond, hogy a társadalom egy korábbi állapotát tükrözik. Amerikában egy házasság átlagos időtartama még mindig 8 év, amihez hozzáadódik a házasságon kívül, de párkapcsolatban eltöltött idő is. Ez a szám Magyarországon a lemaradásunk miatt csak még nagyobb lehet.


Mindez azt jelenti, hogy a mai családok a 10 évvel ezelőtti párkapcsolati piacra mutatnak betekintést. Bár ezzel 37F nem szokott egyetérteni, de én még láttam a 2011 -es Kashmir klubbot. A nők konkrétan ott ültek egymás mellett sorban várva, hogy egy férfi odamenjen hozzájuk, tehát egy átlagos férfinak könnyű volt csajozni. Ma egyébként hol láttok ilyesmit? Amikor utoljára, 2020 -ban kinn voltam, akkora férfitöbblet volt a klubbokban, hogy konkrétan be se engedték az érkező férfiakat.

2021. aug. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
89%
Incelek, ha kapcsolatba is kerülnek valakivel, ugyanúgy incelek maradnak. Tudom, tapasztaltam… Az egyik exem kapcsolat alatt alig több, mint 0 forintot áldozott a kapcsolatra (nem mintha a pénz minden lenne, de egy moziba elmenni pl nem nagy dolog évek alatt szerintem…), sosem mentünk el programokra, mindig a menetrendszerű napi 2 közösülés volt a program, ami “neki jár”, meg a perverzióinak a rajtam való kiélése. Nem tisztelte a nőket; nemcsak engem, az anyjával is úgy beszélt sokszor, mint a sz#rral, kiábrándító volt… Minden nőt megbámult mellettem az instamodellektől kezdve a cigányasszony Rozalinda mamákig, nyomorult érzés volt. Pedig sosem volt (talán nem is lesz) olyan normális külsejű csaja, mint én. Még le akart pusztítani küllemre, hogy más férfi rám se nézzen. Csodálkozott, hogy kukázva lett ezek után. :D
2021. aug. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
90%

28, ha a pasas megdugott téged naponta kétszer, akkor már nem volt incel!

A leírásod alapján persze elég selejtes ember lehet (én kifejezetten utálom azokat, akik például az anyjukkal ocsmányul beszélnek), de incelnek már semmiképp sem számít!

2021. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudott megdugni. Ez a szerencsém. :D
2021. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!