Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy incel bármilyen kontextusb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy incel bármilyen kontextusban vagy korban incel maradna?

Figyelt kérdés

Szerintem egy régi világrendben ugyanúgy szerencsétlenek lennének, sőt még rosszabb helyzetben lennének, mint most a liberális világban, amelyben a társadalom sokkal elnézőbb bizonyos mentális betegségekkel szemben, és boldog-boldogtalan hallathatja a hangját.


Többnyire ugye régebben nem a kölcsönös vonzalom miatt házasodtak. Alig volt több, mint egyfajta üzletkötés – egyenlőtlen felek között. A szerelemről pedig sokáig úgy gondolták, hogy egyáltalán nem ok a házasságra.


Az emberiség történelmének nagy részében a házasság az anyagi biztonságot, különböző érdekek egyesítését, gazdasági kapcsolatok megszilárdítását célzó megállapodás volt. Családok közti egyezség. Mondjuk, ha egy nyomdász és egy papírgyártó közös üzleti kilátásait javította, hogy a gyerekeiket összeházasítják, akkor az így is történt.


A szerelmet nyilvánvalóan ismerték akkor is, de a házasságnak nem volt tartozéka. A férfiak a szeretőjüknek tartották fenn az ilyen érzelmeket.



2021. aug. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
36%

Én irogattam egy héten keresztül a szex újraelosztásáról még áprilisban a 600 válaszos kérdésben.


Rólam tudni kell, hogy a blackpill -en belül a radikálisabb szárnyhoz tartozom és a nőkre is másképp tekintek, mint sok incel. Én is arra szeretnélek titeket kérni, hogy az inceleket ne az én nézeteim alapján itéljétek el kollektíven. Vannak olyan emberek is, mint én (én a nők jogainak elvételét szeretném), meg olyanok is, akik rendesek és csak egy hosszú távú párkapcsolatra vágynak, amit nem kapnak meg, így az interneten siránkoznak.

2021. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

51


És milyen jogon vennéd el a nők jogait? Akkor se tudnál könyebben csajozni, mert az apák ahhoz adnák a lányukat aki (szépen fogalmazva is) a legtöbbet fizeti..a szebb nőket így is elhalásznák előletek a maradék meg gondolom nem kellene mert fel se ÁLLNA rá.

2021. aug. 11. 11:35
 53/58 anonim ***** válasza:
16%

Ezek az én személyes véleményeim, nem az átlagos inceleké:


"És milyen jogon vennéd el a nők jogait?":


Ti mondjátok mindig, hogy egy férfi nem a neten sírdogál, hanem megoldja a problémáit. Én így oldanám meg. A szexhez(de nem szaporodáshoz) és lakhatáshoz való alapvető jogom felülírja a nők szabadságjogait.


"Akkor se tudnál könyebben csajozni, mert az apák ahhoz adnák a lányukat aki (szépen fogalmazva is) a legtöbbet fizeti.":


Ha megérné férfiként dolgozni, mivel kapnék is valamit érte, sokkal keményebben dolgoznék, így hamar meglenne a pénz is. Ha nincs igazam és incel lennék, akkor is jobb lenne egy ilyen társadalom, mivel meritokratikus. A nők meg amúgy is a domináns partnert szeretik, jól éreznék magukat az ilyen párkapcsolatokban.


"maradék meg gondolom nem kellene mert fel se ÁLLNA rá.":


Tegnap konkrétan az utcán felállt séta közben, amikor megláttam egy szembe jövő nagymellű nőt. Nálam nincs ilyen probléma.

2021. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
89%

Nem írja felül.


Dolgozz hatékonyabban és vegyél magadnak sugar babyt vagy költözz valami harmadik világbeli országba.

2021. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
62%

"a kommunizmust például nagyon szeretik itt"

Ja kb. annyira mint ti a fasizmust, ti kis feminácik

Alapjában véve gyűlölöm a kommunizmust amúgy

"Az az igazság, hogy sosem volt még ilyen egyszerű párt találni, mint ma."

Ezt magyarázd már el kérlek azoknak a nöknek is akik itt sírnak hogy mennyire reménytelen nekik a párkeresés!

Biztosan értékelnék

"Csak tudod, az incelek nagyon szeretik visszasírni az ilyen “régebbi” korokat"

Hát nem is tudom, régen voltak gyakori nyomorult háborúk, járványok, töméntelen munka és nyomor, elnyomás minden téren

Nem vágynék rájuk, egyszerűen a jelen világot szeretnénk jobbá tenni, ki így ki úgy képzeli el, ti pedig ezek alapján felállítottatok egy teljesen hamis képet

2021. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A kérdező kommentje:

"Ti mondjátok mindig, hogy egy férfi nem a neten sírdogál, hanem megoldja a problémáit. Én így oldanám meg."


Van hasonló módszer is. Manapság még mindig vannak olyan országok, ahol el vannak nyomva a nők. Költözz az egyikbe, vedd fel a helyi szokásokat, a vallást, a nyelvet és sok sikert! Ez így még mindig sokkal könnyeb lenne, mint globálisan elvenni a nők jogait (amit még a férfiak elég nagy szelete -főleg akinek lány van - se támogatna)..de, a te döntésed!

2021. aug. 11. 12:11
 57/58 anonim ***** válasza:
23%

"Manapság még mindig vannak olyan országok, ahol el vannak nyomva a nők.":


Erről volt már több kérdésem is az oldalon. Reálisan gondolkodva ez a megoldás.

2021. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
8%
Az ilyen incelek és ehhez hasonló emberek minden korban másokat hibáztatnának a saját sikertelenségükért. De legalább nem szaporodnak és ez így van jól.
2021. aug. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!