Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van minden normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden normális lánynak már barátja? Nagyjából semmi esély manapság barátnőt találni egy fiatal srácnak?

Figyelt kérdés

Akárhányszor megtetszik egy lány utólag mindig kiderül, hogy van már barátja. Pedig nem átlag feletti lányokkal próbálkozom azok a plázacicák nem is jönnek be nekem, akik kirakják a mellüket és a feneküket kirakatba. Az egyetlen szűrőm, hogy ne legyen nagyon túlsúlyos, mert az nekem nem jön be. Még soha nem is volt barátnőm, mert ahogy megtetszett valaki kiderült, hogy már van párja. Kezdem azt érezni örökké magányos maradok, pedig nem tartom magam rondának, figyelek arra, hogy ápolt legyek mindig és butának sem tartom magam.


20/F



#lány #társkeresés #összes lányak #fiatal lányoknak van párjuk
2021. aug. 15. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Komolyan, mit vártok? Hogy majd megvárjuk, amíg kidugjátok magatokat futókalandokkal és kiszórakozzátok magatokat? Ne vicceljünk már, én megpróbáltam annak idején komoly kapcsolatot keresni, mindenki csak szórakozni akart. Találtam egy normális embert, akivel azóta együtt élünk, aztán hirtelen mindenkinek akkor jutott eszébe, hogy volt egy ilyen idióta barom, mint én, aki annak idején velük akart volna tervezni, csak az a hajó már elment. Aztán akkor mentek a jópofa üzenetek meg a "biztos, hogy jó - e ez így" duma.
2021. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes.

A bárotomat szinte csak egyedulállo nők likolgatják meg jelolgetik meg írogatnak rá.

2021. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 28 éves koromban volt először barátnőm. Addig sem az gátolt, hogy minden nő foglalt volt, hanem az életem egy romhalmaz volt, amit előbb rendbe kellett tennem.

Inkább vizsgáld meg, mit tudnál máshogy csinálni a kesergés helyett. 20 éves vagy, nem 35. (Bár én 35 évesen ismertem meg a feleségemet, szóval sosem késő)

2021. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Fura, hogy az átlag feletti lányok szerinted a plázacicák, akik amúgy nem jönnek be. Azt gondolom ez általános probléma, normális lányként is nagyon nehéz pasit találni, mert a legtöbb csak a biztos nője mellett akar kalandozni vagy vmi kattanása van. Persze kivételek mindig vannak. De ne add fel, azok akiknek van párjuk is voltak szinglik vmikor, szóval az esély elóbb-utóbb meglesz neked is.
2021. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Aki normális az foglalt, aki meg független azzal 90% súlyos bajok vannak vagy csak nagyon nem vonzó.

Látom kezded kapisgálni miféle farkastörvények uralkodnak a társkeresésben: egyrészt az erősebb kutya b@szik mindig, másrészt a megfelelő nőket már azelőtt elviszik hogy egyedülállóvá legyenek, és mindent meg is tesznek a megtartásukért

Akik maradnak azok nem véletlenül nem kellenek senkinek sem

2021. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Még egy: Az igazán normális ÉS helyes csajoknak nagyon hamar bekötik a fejét. Akiket látsz, hogy 15-20 évesen jöttek össze és együtt vannak már 5-10 éve, na azok általában a helyes és normális (=kapcsolatra alkalmas személyiségű, nyugodt) csajok. Azokat a barátjuk, ha nem idióta, biztos nem dobja már el. Ennyi. Még most 20-huszonpár évesen találhatsz ilyen lányt talán a következő pár évedben, de már egyre kisebb eséllyel majd. Azok a lányok tipikusan olyanok, hogyha szakítanak is velük, akkor is már az ismerősi körükből is sorban állnak értük a férfiak, nagyon messzire sem kell menniük új párt keresni.
2021. aug. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Mh....tehát mivel 24 évesen férjhez mentem,így normális nonek szamitok?
2021. aug. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert nagyon kevés a normális, értelmes, elviselhető lány, de nagy rájuk az igény, így mind foglaltak.
2021. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Egy ismerős férfinál megtudtam, hogy az utált, nagy pofájú, elhízott munkatársnőm férje. Együtt voltak az utcán, amikor odaléptem hozzájuk, hát szabályosan leszakadt a pofám, hogy ilyen jó hapsit fogott ki. Úgyhogy nem éppen a normális nők élnek házasságban.
2021. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

"Aki normális az foglalt, aki meg független azzal 90% súlyos bajok vannak vagy csak nagyon nem vonzó."


Ez a pasikkal is pont így van.

2021. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!